Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Promjenilo se to. Sada je U-20. SP se odrzava na Novom Zelandu od 21. Juna do 13 Jula.

Hvala ,  nisam znao ... Bese za Olimpijadu vazi pravilo da mogu dva igraca preko tih 20 godina i koji je turnir kvalifikacioni za nju ?

Link to comment

Mozemo kurac. Kao i na prethodnim olimpijadama na kojima smo ucestvovali klubovi ce da jedu govna i nece dati igracima da idu, pa ce se sastaviti neka ekipa nebitnih balvana plus par starijih igraca tipa Dejan Lekic koji u tom trenutku budu bez kluba.

Link to comment

Kakve veze imaju blizanci? Šta, oni su izmislili nepuštanje igrača u selekcije koje su kvalitetom prerasli. PSG bi se sigurno odrekao Zlatana za eventualne CL kvalifikacije da bi ovaj igrao za otadžbinu na prestižnom OI turniru. Plus, olimpijada je u godini EP-a, koga boli patka za fudbal na Olimpijadi. Više vredi medalja u pikadu.

 

Ne zmam ni zašto afirmisani prvotimci igraju takmičenja poput ovih. Bitnije su im klupske pripreme. 

Link to comment

U pravu ste, sad gledam, OI se zavrsavaju 21.avgusta, kad vecina liga vec traje. Tesko da ce mnogo ozbiljnih igraca moci da igra.

Edited by Timmy
Link to comment

Jel to ono kad je igracima objasnjavao pre meca u svlacionici: Sto smo pojeli i popili popili smo,znam i meni se ide na teren ali jebiga sto se mora mora se.Ajd da kazem nesto o ovim nasim protivnicima, da krenem od golmana. Ma njega bolje da preskocim necete vi do njega doci,odbrana isto bolje da preskocim ionako necemo doci do njihove polovine, ima jedan Massi ima Tavez :0.6:  :lol: 

 

I ovaj nama bio selektor :ziga: :ziga: :ziga:

Link to comment

Sad se setih onih šest ponovljenih penala protiv Tunisa (ili beše arbitar iz Tunisa?) sa te Olimpijade. :lol: 1 zabavan event je taj fudbalski deo Olimpijade, šteta je ne kvalifikovati se.

Link to comment

To ti je srpski El Saravi ili ti Dejan Drazic iz OFKe :)

Jedina zamerka Paunu što je potpuno marginalizovao Dražića (protiv Portugalije ga nije ni uvodio), koji je, po našem skromnom mišljenju, najveći talenat koji je zaigrao za Ofka posle Mitra Mrkele ...

Link to comment

Promjenilo se to. Sada je U-20. SP se odrzava na Novom Zelandu od 21. Juna ido 13 Jula.

S obzirom na veliki broj Srba, naročito posle imigracije 90-ih, klinci će tamo igrati kao na domaćem terenu ...

Link to comment

Paunovic je novi Drulovic...

Друла је за овог несрећника Специјални лично.

Надам се да су Фића и кева му задовољни како напредује.

Link to comment

Sto god forum mislio o Paunu, meni on zvuci kao inteligentan i ambiciozan momak koji moze da nauci iz svojih gresaka i koji je svjestan svojih nedostataka. Vjerujem da ce biti dobar trener, ako nista drugo, razumijevanje i koristenje novih tehnologija, i postanje Ramonesa klincima je svjetlosni odmak od bilo kojeg trenera iz sfere bata Djore i janjece brigade...

 

I dalje mislim da je bio preterani ziheras sa neubacivanjem Jovica protiv Portugala ali yebiga razmatrao je to i donio je takvu odluku vjerovatno na osnovu stvari koje mi neznamo.

 

http://mondo.rs/a715005/Sport/Fudbal/Paunovic-u-MONDU-Skakaci-smo-s-losim-motkama.html

Edited by MangupIzCivilstva
Link to comment

Jel to ono kad je igracima objasnjavao pre meca u svlacionici: Sto smo pojeli i popili popili smo,znam i meni se ide na teren ali jebiga sto se mora mora se.Ajd da kazem nesto o ovim nasim protivnicima, da krenem od golmana. Ma njega bolje da preskocim necete vi do njega doci,odbrana isto bolje da preskocim ionako necemo doci do njihove polovine, ima jedan Massi ima Tavez :0.6:  :lol:

 

I ovaj nama bio selektor :ziga: :ziga: :ziga:

 

jel moze negde da se pronadje ova izjava? Pizon car :Hail:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...