Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

ajde bre kapiten sabotira selektora u najbitnijoj tekmi na prvenstvu (možda i u celoj njegovoj rep. karijeri). kejhil daje gol preko vidića sa 18 metara glavom, koji ne brane ni dva golmana. holman daje drugi sa 30 metara (vidić se sklanja da ga ne zakači lopta) i mnogo više ide na dušu stojketu kao i onima koji su trebali to da izblokiraju (mada je bila neočekivano velika daljina za šut). čak iako je nešto bilo tu (mada ne verujem), pre bih stavio pare na vidaru, on mi nekako nikad nije izgledao kao da je srećan što mora da igra za repku. stanković možda nije igrao u repki jednako dobro kao u interu, ali jebi ga uvek se videla želja i htenje, a sad jebi ga nije baš ni imao pomoć ostalih kao u interu...

Link to comment

     Prvo poluvreme protiv Australije je najbolja partija naše reprzentacije pod Antićem, možda čak i 20 godina unazad. Ako se tako sabotira...

Болест, је озбиљна мрзети легенде само зато што су из супарничког клуба. Станковић је човек за кога никад нисам чуо ружуну реч од оних који га знају.

Чист пенал нам није суђен...вероватно и то је билча звездашка завера.

Link to comment

Ova prica koju sam ja cuo je da je kao posle sp stankovic minirao, ovaj ga zamenio protiv slo, a onda stankela lobirao da se antic smeni i dovede pizon, koga ceni kao trenera jos iz zvezde :S

Link to comment

Ova prica koju sam ja cuo je da je kao posle sp stankovic minirao, ovaj ga zamenio protiv slo, a onda stankela lobirao da se antic smeni i dovede pizon, koga ceni kao trenera jos iz zvezde :S

:isuse:

Link to comment

ajde bre kapiten sabotira selektora u najbitnijoj tekmi na prvenstvu (možda i u celoj njegovoj rep. karijeri). kejhil daje gol preko vidića sa 18 metara glavom, koji ne brane ni dva golmana. holman daje drugi sa 30 metara (vidić se sklanja da ga ne zakači lopta) i mnogo više ide na dušu stojketu kao i onima koji su trebali to da izblokiraju (mada je bila neočekivano velika daljina za šut). čak iako je nešto bilo tu (mada ne verujem), pre bih stavio pare na vidaru, on mi nekako nikad nije izgledao kao da je srećan što mora da igra za repku. stanković možda nije igrao u repki jednako dobro kao u interu, ali jebi ga uvek se videla želja i htenje, a sad jebi ga nije baš ni imao pomoć ostalih kao u interu...

Dovoljno je pogledati utakmice Italija-SRJ ili Spanija-SCG pa videti koliko boldovano ne pravi smisla.  Antic je egomanijak a pri tome je i priglup.

Link to comment

Mitic-Stankovic 1967.; kvalifikacije za Kup nacija (danas evropsko prvenstvo) u Beogradu Jugoslavija - Z. Nemacka 1-0 (Skoblar).

 

Boba Mihajlovic-Lovric-Rusevljanina 1962.; cetvrtfinale Svetskog prvenstva u Cileu, Jugoslavija - Z. Nemacka 1-0 (Radakovic).

Edited by Dimitrije
Link to comment

Dovoljno je pogledati utakmice Italija-SRJ ili Spanija-SCG pa videti koliko boldovano ne pravi smisla.  Antic je egomanijak a pri tome je i priglup.

Не брукај се.

Link to comment

Ja znam priču iz prve ruke da je Stanković tražio da za selektora bude postavljen Mioljub Ostojić, pošto mu je Nikoslav Bjegović pejdžerom slao sve same hvalospeve o novom treneru, kad je ovaj prešao u Lacio.

Link to comment

Dovoljno je pogledati utakmice Italija-SRJ ili Spanija-SCG pa videti koliko boldovano ne pravi smisla.  Antic je egomanijak a pri tome je i priglup.

ako se ne varam još je tad bio n početku repstativne karijere pa još grizao. kasnije mi je nekako bio odsutan. a onda vidiš kako u junajtedu postavlja glavu pred loptu koju neko šutira 150 Km/ph. ne znam, otkud znam... lično, sumnjam u bilo kakve nameštaljke od strane igrača, ali kad vidiš šta se sve izdešavalo na te tri utakmice na SP.... u prvoj luković dobija dva žuta pa kuzmanović igra rukom u 16 bez ikakvog razloga. protiv švaba vidara igra rukom takođe neshvatljivo, sreća pa ovaj brani penal, i još dobijamo tekmu!!! a u trećoj krasić i žiga promašuju 100% šanse, i onda ovi (preko vidića) daju dva komada i naravno ta ruka kejhila na kraju, što je urugvajac čini mi se ipak ispravno procenio. to samo mi možemo. ma dovoljno je setiti se euro 2000. prva tekma sa slovenijom crveni karton i 0-3 na poluvremenu. druga tekma kežman ulazi i odma crveni posle 30 sekundi. treća ono ludilo sa špancima, naravno uz crveni karton (jokan) i onda pakao u roterdamu. sve nekako liči jedno na drugo. ne znam...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...