Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Sto god forum mislio o Paunu, meni on zvuci kao inteligentan i ambiciozan momak koji moze da nauci iz svojih gresaka i koji je svjestan svojih nedostataka. Vjerujem da ce biti dobar trener, ako nista drugo, razumijevanje i koristenje novih tehnologija, i postanje Ramonesa klincima je svjetlosni odmak od bilo kojeg trenera iz sfere bata Djore i janjece brigade...

 

I dalje mislim da je bio preterani ziheras sa neubacivanjem Jovica protiv Portugala ali yebiga razmatrao je to i donio je takvu odluku vjerovatno na osnovu stvari koje mi neznamo.

 

http://mondo.rs/a715005/Sport/Fudbal/Paunovic-u-MONDU-Skakaci-smo-s-losim-motkama.html

rekoše engleski komentatori na es da mu je iq 148, pa sad ako hoćemo pametnog selektora eto rešenja :fantom:

Link to comment

rekoše engleski komentatori na es da mu je iq 148, pa sad ako hoćemo pametnog selektora eto rešenja :fantom:

Malo je inteligentnih fudbalera. Paunović je jedan od njih, nešto kao Ergić. Nažalost, Drulović ne spada u tu kategoriju ...

 

Paun je jednim sveobuhvatnim fudbalsko-edukativnim sistemom od ovih klinaca napravio ne samo bolje fudbalere, već i ljude ... Jedine dve zamerke: što im je dozvolio da puštaju Cecu i što je malo skrajnuo Dražića ...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Stankovic i njegov ortak Kezman su dosta doprineli da nam reprezentacija izgleda onako kako je izgledala u prethodnoj deceniji... Razne priče i pricice su uvek kruzile, pa da je i pola tacno, lose je.

Link to comment

kako je stankovic sabotirao antica?

Rekao Anitc jednom da je Tole pre utakmice sa Australijom imao sastanak sa Stankovicem i jos nekim fudbalerima i da mu je to odma bilo sumljivo.

Ako je neko sabotirao Antica onda to i jeste bio Stankela, ali meni je Stankovic bio sumljiviji protiv Slovenije u BG ttamo je bilo tako ocigledno da namerno igra lose.Uostalom poslao ga Antic na klupu nakon sat vremena igre,nakon njegovog odlazka zaigrali smo mnogo bolje.

Link to comment

izvini, ali  ovo su price za malu decu. stankovic zbog jebenog toleta sabotira selektora i ispada sa svetskog prvenstva zbog toga. bajka.

Link to comment

ja se secam te price sa Toletovim sastankom sa igracima jos od ranije, samo mi nije jasno zasto je onda zvao Stankelu protiv Farskih Ostrva i Slovenije ako su odnosi bili takvi i ako je Stankela saboter.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

ja se secam te price sa Toletovim sastankom sa igracima jos od ranije, samo mi nije jasno zasto je onda zvao Stankelu protiv Farskih Ostrva i Slovenije ako su odnosi bili takvi i ako je Stankela saboter.

pa nakon Juzne Afrike je sve zvao u reprezentaciju.  Nijedno novo ime nije bilo na spisku.

Neznam moguce i da Antic preteruje ali protiv SLO je Stankovic bio bukvalno igrac manje na terenu.

Link to comment

izvini, ali  ovo su price za malu decu. stankovic zbog jebenog toleta sabotira selektora i ispada sa svetskog prvenstva zbog toga. bajka.

 

Nisu ni za malu decu.

 

Danas sam pricao sa jednim eminentnim strucnjakom s foruma i slozili smo se da postoje igraci koji prave takve gluposti da ziv covek to moze da objasni samo nekom teorijom zavere ako nece da mu prokuva mozak u pokusaju da objasni postojanje tolike gluposti. Poslednji primer - onaj Trajkovic iz Partizana. 1 Radomir nije mogao da izgubi od tamo neke Australije a da nije bio podriven™.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...