Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

SMS ne moze da stoji poslednjih 20 minuta a debil od Paunovica ga stavlja da sutira poslednji penal

 

Steta, bili smo odlicni

 

Sent from my Asus Memo Pad HD7

Link to comment

SMS ne moze da stoji poslednjih 20 minuta a debil od Paunovica ga stavlja da sutira poslednji penal

 

Steta, bili smo odlicni

 

Sent from my Asus Memo Pad HD7

Da posle barem 10 minuta odmora nije imao snage da sutne penal ...

Meni je ovo puna kapa sa ovako nekompletnim sastavom , najbitnije da smo se plasirali sp. koji ce biti u dobrom terminu pa ce biti svi na okupu...

 

p.s. Markovic i Mitrovic imaju pravo da igraju na tom sp. ?

Link to comment

p.s. Markovic i Mitrovic imaju pravo da igraju na tom sp. ?

 

Nemaju. Oni su 94, a ovo je generacija 95. Ovde fali Veljkovic iz Totenhema, svi ostali su igrali malo ili malo vise.

 

Meni ne ide u glavu da mi uvek imamo nekog bunkerasa na klupi. Paunovic je igrao slicno kao i Drulovic, samo nije imao srece na penalu. Ok, nemam problem da neke meceve treba igrati zatvoreno i pustiti protivnika da napada pa ga saseci kontrama, ali potpuno mi je nejasno da onoliko ziherasi. Muceni Stanisa Mandic je bio mrtav jos u 70 minutu i umesto da tada ubaci Luku Jovica, koij je protiv Nemacke pokazao koliko je dobar u presecanju protivnickih napada, tim pre sto su Portugalci malo pali i imali nekoliko kikseva u predaji lopte, on to ne radi, vec u nekom trenutku produzetka ubacuje Ristica, koji je levi spoljni umesto jedinog napadaca. Portugalac ubacuje ofanzivnijeg igraca, a ovaj nas defanzivnijeg. Jasno se vidi ko sta zeli... shodno tome, smo i prosli. 

 

Sto se klinaca tice, ima tu bas dosta materijala. Ovaj SMS je potencijalno bruka dobar igrac. Prilicno je krupan, a tehnika mu je vrhunska. Od prijema, preko kontrole pa do rpedaje lopte, covek potpuno dominira. Portugalci su se bas mucili sa njim. Ono sto mu fali je potpuno odsustvo igre u defanzivi, tj. jedini nas igrac koji ni u jednoj situaciji gde mu je protivnik dalje od 3 mera ne vrsi pritisak. Ima tu verovatno i do toga sto covek nije uopste u takmicarskoj formi i to se vidi. On je morao da bude zamenjen u nekom trenutku pre nego Gajic koji jeste crkao ali bi istim tempom spartao svih 120 minuta... 

 

Jovanovic je juce stvarno bio maestralan. POsrao se po onom nalickanom Portugalcu. Iako nije bas svaki put bio on kada bi Kovinjalo padao u trans, decko se stvarno fenomenalno postavlja i cita igru. Zdjelar mi po igri lici skroz na Fejsu, a meni se dopao i onaj levi bek Antonov. 

 

Grujic nije pokazao ono sto sam ocekivao, ali me je Jokic iznenadio. Odlicne lopte, precizne, sjajno prati igru nekako sve to radi rutinerski, hladnokrvno. 

 

Kapiram da Fica Jankovic gleda ove momke i da se zapita gde li je to pogresio... on je u ovoj konkurenciji pre 2-3 godine bio i tata...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...