Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ovi nasi klinci igraju kao da dva treninga zajedno nisu imali. Dzaba individualni kvalitet nasih pojedinih igraca kad svako igra neku svoju utakmicu. Krsmanovic, Lazic, Miladinovic i Gordic bukvalno kao da ne znaju sta treba da igraju.

Link to comment

Ови наши су се беше разбацивали неким изјавама о нападу на титулу :laugh:

 

Ужасно изгледају, у одбрани општа конфузија, у нападу ништа боље, све неки индивидуални покушаји на силу па ако прође.

Link to comment

Koji crni treci gol.  Znaju oni da ce lakse da ga prime nego da ga daju.  Izraelci su imali toliko kontri i polukontri koje bi bolji tim lako pretvorio u golove.  Na ovoj utakmici 2-2 je za nas premija.

Link to comment

Drago mi je sto je Lekovic na kraju poravnao, nije zasluzio da izgubimo zbog njegovog skretanja one lopte jer je verovatno bio najbolji igrac na terenu.

 

Medjutim, ovo sto igramo je teski kurac na biciklu, disciplina nam je kurac na biciklu, svako igra za sebe. Vrhunac je bio kad je onaj Jojic odlucio da ce on da izvede slobodnjak jer je faul bio nad njim i sutne iz mrtvog ugla na gol iako imamo tri igraca preko 190 na skoku. Jurimo rezultat, nekoliko minuta do kraja, a momcina resio malo da se pokaze.

 

Ako Lazetic i Stankovic nisu bili povredjeni njihove izmene otprilike svedoce da je ovaj lik na klupi postavljen da izrotira sto je moguce vise igraca kako bi ih neko video i kupio. Nema drugog objasnjenja, pogotovo nije objasnjenje da treba kalkulisati sa snagom jer, mozes misliti, za tri dana igramo novu utakmicu. Danasnja dva izgubljena boda mogu da znace da cemo zavrsiti takmicenje u grupi.

Link to comment

Prilicno sam razocaran nivoom juniorskog fudbala kod nas.  Gledao sam pre mesec dana mladu reprezentaciju protiv Holandije i danas ovo.  U poslednjoj trecini jedva da naprave tri uspela dodavanja; prelako gube loptu posle cega se otvara prilika za kontre protivnika; spori su, neorganizovani, nekreativni.  U ovom uzrastu ocekujem da vidim vise driblinga, finti, stosova.  Toga kod nas vise nema a nekada to nam je bilo ono po cemu su nas prepoznavali. 

Link to comment

Mi igramo ono sto mozemo iz baze koja je dobrim delom unistena jer siromansa deca slabo mogu da plate skole fudbala. Na stranu to, mi igramo na ono sto mozemo-skoro uvek smo fizicki dominatni od u17 do seniora. Pre svega mislim na visinu.  Ako se pojavi neki talenat koji zna lopte time bolje. Fali nam vise discipline.

Link to comment

Nasi igraci su individualno solidni (nista posebno) ali su timski prilicno losi.  To ide na dusu trenerima koji vode omladinske timove.  Ne pustaju ih da igraju fudbal i da njihov talenat kanalisu u sistem u kome bi najvise dosao do izrazaja.  Umesto toga, treneri ukalupljuju igrace u svoje seme sputavajuci njihov talent i fudbalski IQ, insistirajuci na njihovim fizickim predispozicijama (prvenstveno snaga i visina ali ne i brzina).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...