Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Izvukoše bod ovi slovenački mesari... Sudija smarač nije uopšte zaštitio naše igrače od teških srartova... Bar jedan crveni su zaslužili...

 

Prvih 15 minuta drugog poluvremena smo se opustili, i uz standardnu uspavanost odbrane bzvz primili dva komada... Šteta, jer je prvo bilo fantastično...

  • +1 2
Link to comment

Kakvo smo poluvreme prosuli za deset minuta drkanja kurca zbog samozadovoljstva, ne mogu da verujem. Odbrana nam je bas busna kao sito.

 

Ipak, glavni utisak utakmice mi je sudija i batine koje smo dobili. Nerealno je sta je Slovencima sve dozvoljavano na ovoj utakmici.

Link to comment

Izgutali smo pobedu zahvaljujuci nasim greskama a ne sudijskim ili boljom igrom slovenije.  Tim sa slabom odbranom kao sto je nasa ne moze uvek da pobedjuje cak i kada dominira.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Sudija je bio katastrofalan. Minimum crveni i penal nisu sudjeni. Na stranu sto mi moramo resiti ove anonimne ekipe napadom, ako vec odbrane nema.

  • +1 1
Link to comment

nisam video golove u drugom, da in ne recunam ne bih bio nezadovoljan igrom od pedeset i neke minute, u svemu smo bili bolji

faulovi 17-12, neverovatno kako je sudio i koliko su bezobrazno igrali

bar smo na cisto gde skripi, jedino me malo iznervirao Racic, dosta losih poteza za malo vremena

Edited by villiem
Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Izgutali smo pobedu zahvaljujuci nasim greskama a ne sudijskim ili boljom igrom slovenije.  Tim sa slabom odbranom kao sto je nasa ne moze uvek da pobedjuje na gol vise.

 

Niko nije ni napisao da smo izgubili pobedu zbog sudije, samo treba konstatovati da ovo sto smo gledali veceras od igraca Slovenije vise ne prolazi ni u srpskoj ligi bez kartona.

 

Veljkovic i Pavlovic su ozbiljan liability pozadi iz razlicitih razloga. Pavlovic decko hoce, igra sa mnogo energije, ali je prilicno glup. I veceras i protiv Norveske je nekoliko puta izvisio na sredini terena zasto sto se zaletao na lopte koje nije mogao da stigne.

Link to comment

uvek nesto fali, kad imamo odbranu, nemamo napad i obratno. ako je vec tako, onda sam srecniji da gledam reprezentaciju sa dobrim napadom. 

Link to comment
Izvukoše bod ovi slovenački mesari... Sudija smarač nije uopšte zaštitio naše igrače od teških srartova... Bar jedan crveni su zaslužili...
 
Prvih 15 minuta drugog poluvremena smo se opustili, i uz standardnu uspavanost odbrane bzvz primili dva komada... Šteta, jer je prvo bilo fantastično...
pa sto bi ih stitio. davao je zute slovencima, nije da nije. mozda nije hteo da usere prijateljsku nekim crvenim.

pritom su slo domacini a mi smo daleko od nekog vrha sveckog fudbala da ocekujemo takav vid protekcije. i taj tadic u kog se kunemo je neka poluzvezda u zaboravljenoj holandskoj ligi.


Sent from my STF-L09 using Tapatalk

Link to comment
23 minutes ago, harper said:

 

Niko nije ni napisao da smo izgubili pobedu zbog sudije, samo treba konstatovati da ovo sto smo gledali veceras od igraca Slovenije vise ne prolazi ni u srpskoj ligi bez kartona.

 

Veljkovic i Pavlovic su ozbiljan liability pozadi iz razlicitih razloga. Pavlovic decko hoce, igra sa mnogo energije, ali je prilicno glup. I veceras i protiv Norveske je nekoliko puta izvisio na sredini terena zasto sto se zaletao na lopte koje nije mogao da stigne.

Nisam ja imao nameru da kazem da je neko napisao da smo izgubili pobedu zbog sudije.  Zeleo sam da kazem da iako je sudija bio los, nismo zbog loseg sudjenja ispustili pobedu vec prvenstveno zbog nase lose igre u odbrani.  Losa iga u odbrani se ponavlja iz utakmice u utakmicu i prvenstveno je problem igrackog kadra u poslednjoj liniji odbrane.  Pavlovic, Veljkovic, Milenkovic, Mitrovic igraju lose i njihove greske rezultiraju primljenim golovima.  Ja ne znam da li se u njihovim klubovima igra sa trojcom u poslednjoj liniji ili ne.  Ako ne, mozda imaju problem da tako igraju u reprezentaciji.  Ne verujem da tako lose mogu da igraju u svojim klubovima i da budu u prvoj postavi (doduse Pavlovic i ne igra).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...