Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Stvarno odlično poluvreme. Kad se setim kako su nas uvek mučili ovi Slovenci... Dok sam živ neću zaboraviti EP 2000 i kad smo se vratili od 0-3 na 3-3... Sa igračem manje.

 

Ne mogu da se naviknem na ovakvu igru i pristup sa Piksijem... Samo nek potraje, mora neki rezultat i da dođe...

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Ne brani nista losije od Rajkovica i Dmitrovica, a istina je da nijedan od njih nije neki Bufon. Ja ga prizivam za reprezentaciju odavno, drago mi da je dobio sansu i da je koristi.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Mitar je reprezentativna masina za golove kakvu nikada nismo imali ali Tadic je alfa i omega ove ekipe.

 

Tadic moze da bude najbolji na turniru, nema dileme da je jedan od najboljih vezista koje smo imali, samo sam hteo da istaknem Mitrov ucinak. Imali smo srece da igraju u istoj generaciji.

Link to comment
Just now, Michael Krueger said:

Samo nek potraje, mora neki rezultat i da dođe...

 

Pa već je došao, otišli smo na SP pobedom nad Portugalom na njihovom terenu. To nam je najveća pobeda u poslednjih 12 godina. I više ništa da ne uradi Piksi je već postigao nešto veliko.

  • +1 1
Link to comment

Kolko velicate Tadiju i Mitra (s pravom), strah me da pomislim šta bi bilo da smo imali stručni štab na prošlom SPu. Akcenat na stručni.

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa već je došao, otišli smo na SP pobedom nad Portugalom na njihovom terenu. To nam je najveća pobeda u poslednjih 12 godina. I više ništa da ne uradi Piksi je već postigao nešto veliko.

 

Naravno da jeste, ali mislio sam na velika takmičenja...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...