Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

2 minutes ago, Bright Billy said:

ova dvojica sto igraju po levoj strani su bas neinteligentni momci...

 

Miladinovic je na obe utakmice igrac manje a igra kao da je Mesi, zato sto on mora da igra Motika sedi na klupi. Decko em nema pojma em je fizicki nedorastao ovoj utakmici a na klupi nam sedi jedan od tri igraca iz ove reprezentacije koji moze da dobije duel protiv ovih engleskih momaka. To je kad talente das u ruke debilu da ih vodi. Ponekad pomislim da FSS namerno sabotira mladje kategorije postavljajuci za selektore debile kao sto je ovaj Jovic, za kojeg nisam ni cuo pre ovog prvenstva.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Bright Billy said:

Motika je solirao zestoko na prosloj utakmici pa je verovatno zbog tog klupiran al za ovog je c.ronaldo...

 

Soliraju svi jer ja ne vidim sta mi igramo uopste. Tri put je ovaj debil sa nase klupe pohvalio igrace, jednom za vracanje lopte stoperu, dva puta za vracanje lopte golmanu, a najcesca rec koju je izgovorio je - nazad, u trenucima kad smo imali posed na bekovima ili na sredini. Miladinovic ne moze ni da solira sve i da hoce, ovaj bek koji ga cuva je za glavu visi i 20 kila misica tezi od njega. Bukvalno izgleda smesno na terenu. Ali to tacno lici na nase selektore, da klupiraju drugog najboljeg igraca u timu jer preterano solira a da guraju razne Miladinovice, Miletice i Krsmanovice koji daju autogolove jer valjda odgovaraju taktickim zadacima koji se pred njih postavljaju u onim periodima utakmice kad zbog njihovog neznanja ne primamo golove.

 

Ovaj nas selektor je ili debil ili su mu date instrukcije ko mora da igra. Na utakmici koju smo morali da dobijemo izvlaci iz igre Lazetica i Stankovica pre kraja, sad drzi njih dvojicu a Motiku na klupi umesto ili da ide s najboljim timom ili, ako je vec procenio da ne moze da dobije Englesku, odmara svu trojicu za Austriju. Ovo sto mi igramo ove dve utakmice je potpuni raspad. Videlo se vec protiv Izraela da igraci stoje na terenu i saradjuju kao da nikada ranije nisu igrali zajedno, veceras to izgleda jos gore jer igramo protiv ozbiljnije ekipe.

  • +1 1
Link to comment

najcesce reci naseg trenara su mirno i polako. bronza ide za nazad. 

 

inace, obicno igramo dziberski reprezentativni fudbal u mladjim kategorijama. ne znam sta je gore, bata djoricki ili dziberski.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...