Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Da prepravim misao. Ako se nešto nepredviđeno ne desi ovi idu na SP:

golmani: Vladimir Stojković (Vigan), Željko Brkić (Vojvodina), Bojan Isailović (Zaglebje), Anđelko Đuričić (Leirija).odbrana: Branislav Ivanović (Čelsi), Antonio Rukavina (Minhen 1860), Nemanja Vidić (Mančester junajted), Neven Subotić (Borusija Dortmund), Aleksandar Luković (Udineze), Jagoš Vuković (PSV Ajndhoven), Ivan Obradović (Saragosa), Aleksandar Kolarov (Lacio), Slobodan Rajković (Tvente).sredina terena: Dejan Stanković (Inter), Gojko Kačar (Herta), Nenad Milijaš (Vulverhempton), Zdravko Kuzmanović (Štutgart), Radosav Petrović (Partizan), Miloš Krasić (CSKA Moskva), Zoran Tošić (Keln), Miloš Ninković (Dinamo Kijev), Milan Jovanović (Standard Lijež), Nemanja Matić (Čelsi), Nemanja Tomić (Partizan).napad: Nikola Žigić (Valensija), Marko Pantelić (Ajaks), Danko Lazović (Zenit), Dejan Lekić (Crvena zvezda), Miralem Sulejmani (Ajaks), Dragan Mrđa (Vojvodina).
*boldovani idu
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ako ide Kačar mi možemo da idemo kao 3-7-9-4 i verovatno ćemo tako i ići...
Ovako idemo 100% ako se niko ne povredi.
Pa, obzirom da je na spisku 11 veznih, ima logike. Onda bi otpao i Rajković, a verovatno bi išao Ninković, tj otpali bi samo Tomić i Matić od veznih. U svakoj od ovih varijanti, jedan iz tria Sulejmani-Mrđa-Lekić će ići.PS: preteče me Nemanja. Valjda neće Lekića sad.gif Edited by Zaki
Link to comment

lekic sigurno ide na sp. da li zasluzuje? ne. kao sto ne zasluzuju ni brkic i petrovic, pa ce ici. reciprocitetjedine dileme oko konacnog spiska su ninkovic ili sulejmani i isailovic ili djuricic. nazalost, ici cemo sa samo sedam odbrambenih, od kojih cemo imati dva klasicna leva beka, samo tri stopera i rukavinu kao rezevrnog desnog beka, sto ce i da nam se obije o glavu kad nas ponapadaju povrede i kartoni.

Edited by Evropejac
Link to comment
lekic sigurno ide na sp. da li zasluzuje? ne. kao sto ne zasluzuju ni brkic i petrovic, pa ce ici. reciprocitet™jedine dileme oko konacnog spiska su ninkovic ili sulejmani i isailovic ili djuricic. nazalost, ici cemo sa samo sedam odbrambenih, od kojih cemo imati dva klasicna leva beka, samo tri stopera i rukavinu kao rezevrnog desnog beka, sto ce i da nam se obije o glavu kad nas ponapadaju povrede i kartoni.
Luković i Ivanović mogu da igraju na više pozicija, tako da je moguće napraviti više kombinacija nego što si ti nagovestio. Uostalom, još nije 100% sigurno ko ide, a i imam poverenja u Antića da neće sebi da dozvoli da ispadne glup. Njegove trenerske ambicije se ne završavaju angažmanom u našoj reprezentaciji, on to više gleda kao priliku za novu promociju.
Link to comment

ne mislim ja da je on glup, vec da je pritisnut ili promisljen. u timu cemo sigurno imati petoricu igraca koji ne zasluzuju da odu na sp, a to nece moci da ostane bez posledica.i ivanovic i lukovic mogu da igraju na dve pozicije, ali problem nije u njima. problem je to sto cemo ici sa sedmoricom odbrambenih, od kojih su dvojica klasicni levi bekovi(kolarov, obradovic) i sa rukavinom koji nije nista(ko je rekao bisevac ili duljaj?). moze bane da igra u centru odbrane, ali onda rukavina mora na desni bok, a to ce kvalitetan protivnicki selektor itekako umeti da iskoristi. obrali smo bostan ako se povrede ivanovic ili vidic. ne bi me cudilo da kacar na nekom od meceva zavrsi u centru odbrane.ovo je moglo da prodje kad se selektuje ekipa za jedan ili dva meca, ali tesko ce moci da prodje za cetiri, koliko planiramo da odigramo.

Edited by Evropejac
Link to comment
Luković i Ivanović mogu da igraju na više pozicija, tako da je moguće napraviti više kombinacija nego što si ti nagovestio.
Da,samo si zaboravio, da mi na njihovim pozicijama nemamo adekvatnu zamenu. Da imamo jos jednog krstenog desnog beka, onda bi i mogao nesto kombinovati, ovako, samo moliti Boga da Bane bude zdrav i da se cuva kartona. Nisam mogao ni pomisliti da ce nam ovoliki problem biti i povreda Dragutinovica angry.gif Iako mi se nikad nije nesto posebno svidjao, ali bilo bi mnogo lakse sa njim u rezervi. Na svim pozicijama se nesto moze iskrpiti, ali ako bilo koji od trojke Bane-Vidic-Lukovic bude morao pauzirati, mi smo u velikim govnima.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...