Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Nema iznenadjenja jer ako te bilo sta da iznenaditi u srpskom fudbalu - onda si sam kriv.Neki igraci imaju super robovlasnike.Ocigledno je da nismo toliko jaki koliko mislimo kad 1 balvan u obliku Dejana Lekica moze da nadje mesto medju 30. Uz to dodati Tomica, Rukavinu i sve je jasno. Nadu daje cinjenica da je za ovo SP osovina reprezentacije crveno bela (Zvezda i Vojvodina) uz malu pomoc Terzinih. U principu -jak si koliko i najslabija karika sto znaci da mi nemamo prava na povrede. Price kako smo pojedinacno bolji od nemaca su gluposti. Nemci nemaju ni jednog igraca iz svoje druge lige i imaju barem 5 napadaca viska koji bi kod nas bili standardni. Obrukati se necemo ali ocekivati nesto vise od izlaska iz grupe nema pokrica.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Evo i pravih srpskih navijača. Čim se na spisku od 30 igrača pojavi i neko ime koje im se ne sviđa, to automatski znači da je selektor mentol i da iz grupe nećemo izaći.U jednu ruku ste u pravu ...

Link to comment

:D to ne pamtim jbga. sećam se samo članka iz blica na dve strane, u ovo doba 2006., gde je izneta računica zašto će italija biti prvak sveta. potpisana ova dvojica.

Link to comment

Jedna jedina zamerka ovom spisku je bezvezno izostavljanje golmana Jorgacevica, koji sad vidim 'preti' igranjem za Belgijsku reprezentaciju. Mi koji svako malo kuburimo s golmanima uopste nismo u situaciji da 'zatvaramo vrata' bilo kome, pa cak ni nekom liku koji brani 3 godine u kontinutitetu jednoj Belgiji. A pogotovo nismo kad se uzme u obzir da je mladji igrac u pitanju (27) i time svakako dugorocnije resenje od nekog Djuricica (30) i Isailovica (30). A takvoj situaciji sigurno ne pomaze ni Stojkoviceva forma koju Antara odrzava na vestackim aparatima retkim reprezentativnim akcijama, kao ni Disljnekovicev bojkot reprezentacije (iz kojeg god razloga).No da se razumemo - to je filigranska zamerka u poredjenju sa Klementeovom erom i defilovanju likova poput Babovica repkom ili Petkovog zvanja Dudica. Ovde mi ni Raca ne smeta, cak stavise poverovao™ sam u viziju.@ ZakiU pravu si, mnogo verovatnije ce leteti Ninkovic pre Kacara, previd. Ali sigurno: jedan sa gola (Isailovic/Brkic), samo jedan iz odbrane (Vukovic/Rajkovic), dva iz napada (Lekic, Sulejmani), sto uz otpisanog Tomica i najverovatnije otpisanog Matica ostavlja prostor za jos jednog. Cisto sumnjam da se namerava odreci Milijasa ili Race iako konkurisu za istu poziciju, tako da - najverovatnije ispada Ninkovic kao treci (ofazivni) levi veznjak, posle Tosica i Jovanovica.

Link to comment
Nemanja Tomic :isuse: Antic je poludeo potpuno! Na osnovu kojih para, pardon, zasluga je pozvao Tomica?
Na osnovu toga sto je bio dobar u Japanu i dao je gol iz slobodnog udarca. Edited by svetskigigacar
Link to comment

Nešto razmišljam... Tomić mu dođe 6. krilo. Ako računamo Jankovića sedmo. Je ne mogu da se setim nekog našeg igrača koji je bolji od njega, a da igra na krilu.

Link to comment
Nešto razmišljam... Tomić mu dođe 6. krilo. Ako računamo Jankovića sedmo. Je ne mogu da se setim nekog našeg igrača koji je bolji od njega, a da igra na krilu.
Lazetic?
Link to comment

Ok je Lazetić, ali je procenio da u budućnosti nema od njega svrhe. Od Tomića, možda i bude neke koristi. Istina, mogao je da pozove Ljajića, mada ga ovaj možda više vidi kao veznog igrača, pre nego kao krilo.

Link to comment

kad vidim sta ovde ljudi pisu, nije ni cudo sto se uvek pred neko takmicenje sami sebi poseremo na ledja.apsolutno ne vidim ni jedan razlog zbog kojeg ne ova ekipa na celu sa selektorom ne bi dobila maksimalnu podrsku od svih a pogotovu od medija.

Link to comment

ma sigurno su njih dvojica buducnost srpskog fudbala...ne zanosite se ljudi, nema srbija 30 vrhunskih fudbalera.tomic, milinkovic, tadic, sve su to igraci iz kategorije "nikad igrac" ( :) ) i ne vidim kakav je problem da neko od njih bude na pripremama reprezentacije.lomic i ninkov su ulazili u kombinaciju za prvi tim samo najzagrizenijim patkometrima, placenim novinarima i njihovim robovlasnicima.normalno je da ce u slucaju povrede nekog iz odbrane da ulete vukovic ili rajkovic, koji su cele sezone radili sa odlicnim trenerima i igracima (verovatno antic zna zasto je pozvao bas ovu dovjicu, a ne recimo tomovica, jer ih je sve upoznao na nekim akcijama reprezentacije).to vazi i za sulejmanija i matica.sto se petrovica i lekica tice, jasno je da oni najvise bodu oci, ali ne moze se srpski fudbal oporaviti od najteze bolesti preko noci.uostalom, i ta dvojica, koliki god dunsteri bili, sigurno daju 200% od onoga sto umeju na svakom treningu, pa ih zbog toga selektor i ceni.badava sulejmaniju talenat, kada je toliko pametan da posle 1 sezone u inostrastvu dozvoli sebi da ladi muda na treninzima.ja sam mozda i preveliki optimista, ali po svemu sto se do sada desavalo, mislim da ovo moze biti mnogo dobro prvenstvo za nas.najmanje sto bih voleo je da sada pocne pljuvanje po igracima, selektoru pa i savezu.cak i ako ne prodjemo grupu, mislim da u narednom periodu mozemo biti samo bolji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...