Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

keve ti ajd

objasni kako ti ja na pamet pao trener košarkaškog kluba limož, a ne na primer dragan džajić ili boban bajković

 

e

u stvari ne moraš da objašnjavaš ništa

:)

salis se zar ne :)

 

pomenuh ja rakocevica koji mi je srcu mnogo blizi nego jebeni bajkovic, kao i bunjevcevic. nemam problem ni lopurdu dzajica da nazovem govnetom, kao ni bilo koga ko je nosio jebeni crveno beli dres a druzi se, posluje ili na bilo koji nacin saradjuje sa sns bagrom.

 

tebe ocigledno boli pominjanje jebenog vujosevica i cinjenica da je i on svojim prisustvom uvelicao slavlje snsa.

 

imas li ti problem da za govno kazes da je govno, kad je u pitanju vujosevic i njegov odlazak na rodjendan snsa?

Edited by pbg12345
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

i vucic se rukovao sa fadiljem?

covek se kao sportski radnik, bivsi fudbaler rukovao sa drugim sportskim radnikom, bivsim fudbalerom (najveceg rivala i verovatno jednim od bunjevcevicevih klinackih idola) to je ili uobicajeno ili ako se posmatra iz ugla odnosa srbi/albanci za svaku pohvalu

ali ama bas nikako nije potez zbog kog bunjevcevica treba porediti sa zlikovcem vucicem, pa ni u sali

Ово је је за бисере. Тешке. Мислим и та ступидна политичка коректност има своје границе.

Link to comment

Ово је је за бисере. Тешке. Мислим и та ступидна политичка коректност има своје границе.

kakva politicka korektnost?

bunjevcevic je imao 10 godina kad se pristina plasirala u prvu ligu, vokri je bio napadac i ponajbolji igrac tog kluba koji je narednih par godina bio "hit prvenstva"

kasnije prelazi u partizan i standardno igra kao napadac

bunejvcevic je odrastao u vreme kad se pre svega pratila domaca liga, svaki klinac koji je voleo fudbal se divio najboljim igracima te lige, a za klince su najbolji oni koji daju golove, pogotovo ako to neko radi u dresu jednog od klubova "velike cetvorke, odnosno klubova koji su medijski bili najbolje ispraceni

verovatno je "idol" pretrano, ali pretpostavljam da mu je vokri bio jedan od fudbalskih uzora

ja sam od "cetvorke" ubedljivo najmanje voleo dinamo, ali i dan danas mogu da nabrojim bar 10 igraca dinama sa kraja 80 i pocetka 90, hajdukovih, partizanovih i pogotovo zvezdinih daleko vise

ali isto tako i gomilu igraca veleza, vojvodine, rada, vardara i drugih manjih klubova koji su tih godina bili uspesni

 

ali nije "politicka korektnost" ono sto tebi smeta u mom postu, zar ne?

 

 

nego, da se prisetimo kako je vokri igrao u 1 istorijskom dvomecu

Link to comment

kakva politicka korektnost?

bunjevcevic je imao 10 godina kad se pristina plasirala u prvu ligu, vokri je bio napadac i ponajbolji igrac tog kluba koji je narednih par godina bio "hit prvenstva"

kasnije prelazi u partizan i standardno igra kao napadac

bunejvcevic je odrastao u vreme kad se pre svega pratila domaca liga, svaki klinac koji je voleo fudbal se divio najboljim igracima te lige, a za klince su najbolji oni koji daju golove, pogotovo ako to neko radi u dresu jednog od klubova "velike cetvorke, odnosno klubova koji su medijski bili najbolje ispraceni

verovatno je "idol" pretrano, ali pretpostavljam da mu je vokri bio jedan od fudbalskih uzora

ja sam od "cetvorke" ubedljivo najmanje voleo dinamo, ali i dan danas mogu da nabrojim bar 10 igraca dinama sa kraja 80 i pocetka 90, hajdukovih, partizanovih i pogotovo zvezdinih daleko vise

ali isto tako i gomilu igraca veleza, vojvodine, rada, vardara i drugih manjih klubova koji su tih godina bili uspesni

 

ali nije "politicka korektnost" ono sto tebi smeta u mom postu, zar ne?

 

 

nego, da se prisetimo kako je vokri igrao u 1 istorijskom dvomecu

Не млати. Брукаш се опасно. Нама ниједан гробар није био узор. Спрдали смо се са њима. Милка смо бре мрзели. Какав бре црни Вокри. 

Link to comment

Не млати. Брукаш се опасно. Нама ниједан гробар није био узор. Спрдали смо се са њима. Милка смо бре мрзели. Какав бре црни Вокри.

kome vama? cetnicima iz amerike?

naravno da je klincu svaki fudbaler koji daje mnogo golova uzor, posebno ako igra u velikom klubu

mrznja prema onima u pogresnoj boji dresa se razvija tek kasnije, odnosno ranije je tako bilo, pricam o vremenu kad sam ja odrastao

 

kapiram da sad vecina oceva, osim sto ponos jos u pelenama obuce od glave do pete u crveno/crno belo od malih nogu uce klinca da mrzi one druge i silno se raduju kad dete od 2,3 godine opsuje zvezdu/partizan

Link to comment

Нама што смо трчкали за лоптом у то време. Никада нам није био узор Вокри, Моца, Манце...Никад. Моја генерација је обожавала Кемпеса, Кигена, Дууулета Савића, касније Милка, па Пискија...

Link to comment

Нама што смо трчкали за лоптом у то време. Никада нам није био узор Вокри, Моца, Манце...Никад. Моја генерација је обожавала Кемпеса, Кигена, Дууулета Савића, касније Милка, па Пискија...

 

+1

 

a sestic i pizon? ;)

Link to comment

kome vama? cetnicima iz amerike?

naravno da je klincu svaki fudbaler koji daje mnogo golova uzor, posebno ako igra u velikom klubu

mrznja prema onima u pogresnoj boji dresa se razvija tek kasnije, odnosno ranije je tako bilo, pricam o vremenu kad sam ja odrastao

 

kapiram da sad vecina oceva, osim sto ponos jos u pelenama obuce od glave do pete u crveno/crno belo od malih nogu uce klinca da mrzi one druge i silno se raduju kad dete od 2,3 godine opsuje zvezdu/partizan

 

    Hmm, kad si ti to odrastao? I gde? Tamo gde sam ja to radio, nijednom Cigojneru nikada idol nije bio bilo koji igrač Partizana, pa ni Vokri. Naravno da je važilo i obrnuto. I svima nam je to bilo sasvim prirodno i normalno i u ogromnom procentu smo ispali normalni ljudi. 

 

    Jednom je Moca Vukotić, ovaj forumaški, napisao mudrost koju često citiram- Mrzim Zvezdu/Partizan, volim Partizan/Zvezdu i tu sve počinje i završava se. Mrzeti Partizan ne znači po difoltu i želeti bilo kakvo zlo bilo kom članu SD Partizan ili navijaču, već isključivo manjak, ili potpuni izostanak sportskih uspeha na parketu, travi ili u vodi. Čak se na taj način odaje i respekt onom drugom kao najvećem i najbitnijem rivalu. A sve one gadosti i svinjarije koje se dešavaju ili su se dešavale u proteklih 25 godina ponajmanje imaju veze sa tom "mržnjom".

Link to comment

    Hmm, kad si ti to odrastao? I gde? Tamo gde sam ja to radio, nijednom Cigojneru nikada idol nije bio bilo koji igrač Partizana, pa ni Vokri. Naravno da je važilo i obrnuto. I svima nam je to bilo sasvim prirodno i normalno i u ogromnom procentu smo ispali normalni ljudi. 

 

    Jednom je Moca Vukotić, ovaj forumaški, napisao mudrost koju često citiram- Mrzim Zvezdu/Partizan, volim Partizan/Zvezdu i tu sve počinje i završava se. Mrzeti Partizan ne znači po difoltu i želeti bilo kakvo zlo bilo kom članu SD Partizan ili navijaču, već isključivo manjak, ili potpuni izostanak sportskih uspeha na parketu, travi ili u vodi. Čak se na taj način odaje i respekt onom drugom kao najvećem i najbitnijem rivalu. A sve one gadosti i svinjarije koje se dešavaju ili su se dešavale u proteklih 25 godina ponajmanje imaju veze sa tom "mržnjom".

 

tacno tako. postojalo je postovanje protivnicnih igraca, zavista sto jedan zajec, zungul, tuce, kajtaz ne igraju za zvezdu. ali nista vise od toga.

mene je recimo jako pogodila manceova smrt iako je bio partizanovac.

Link to comment

    Hmm, kad si ti to odrastao? I gde? Tamo gde sam ja to radio, nijednom Cigojneru nikada idol nije bio bilo koji igrač Partizana, pa ni Vokri. Naravno da je važilo i obrnuto. I svima nam je to bilo sasvim prirodno i normalno i u ogromnom procentu smo ispali normalni ljudi. 

 

    Jednom je Moca Vukotić, ovaj forumaški, napisao mudrost koju često citiram- Mrzim Zvezdu/Partizan, volim Partizan/Zvezdu i tu sve počinje i završava se. Mrzeti Partizan ne znači po difoltu i želeti bilo kakvo zlo bilo kom članu SD Partizan ili navijaču, već isključivo manjak, ili potpuni izostanak sportskih uspeha na parketu, travi ili u vodi. Čak se na taj način odaje i respekt onom drugom kao najvećem i najbitnijem rivalu. A sve one gadosti i svinjarije koje se dešavaju ili su se dešavale u proteklih 25 godina ponajmanje imaju veze sa tom "mržnjom".

u ruralnim predelima hrvatske, 81 sam godiste

cak smo uglavnom zajedno gledali derbije, nekoliko generacija, na razlicitim lokacijama, ali uglavnom kod nas, posto je otac bio sinonim za fudbal u kraju. igrac sa najduzim stazom, kapiten, zatim trener, predsednik, sekretar, cesto i vise "funkcija" istovremeno :)

kod mene zaista vazi ono da navijam za zvezdu, ali volim partizan bg. doduse ovaj o kom sam malopre pisao, a ne onaj lazni beogradski

dakle navijalo se pre svega za zvezdu, potom partizan i hajduk, a protivnik se vise postovao nego mrzeo

doduse, dinamo se mrzeo, ali njihovih nije bilo medj nama :D

slicno tada i u (osnovnoj) skoli, pa i posle u srednjoj u somboru

mrznju donekle spoznajem u cacku, mada smo grobare zbog malobrojnosti vise zalili no mrzeli

a pravu mrznju spoznajem tek na inter-netu :(

Link to comment

Нама што смо трчкали за лоптом у то време. Никада нам није био узор Вокри, Моца, Манце...Никад. Моја генерација је обожавала Кемпеса, Кигена, Дууулета Савића, касније Милка, па Пискија...

Bas tako. Kada bi komentarisali neki nas mec, makar i na male golove, uvek bi dobre poteze uporedjivali sa potezima stranih majstora ili igraca Zvezde. Desavali su se povremeni uplivi iz BIH ( Zeljeznicar i njihova cuvena generacija, te Velez). Partizan nikada.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...