Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Neprijatna vest u četvrtak je zatekla selektora Tomislava Sivića koji je za "Novosti" demantovao da je reč o bilo kakvom sukobu sa Maksimovićem i Veljkovićem.

- Nije bilo nikakve svađe sa ovom dvojicom igrača. Jednostavno, meč u Sloveniji su presedeli na klupi, a na njoj su bili zbog ekstremno slabe forme u kojoj se trenutno nalaze - kaže Sivić.

Da se ipak nešto "zakuvalo" u Kopru jasno je i posle ove selektorove izjave, ali Sivić u informaciji o dvojici pomenutih igrača vidi i jasnu pozadinu.

- Jasno je kao dan da sam ja od prvog dana, kada sam postavljen za selektora mlade reprezentacije, na udaru najprizemnije kritike. Jasno mi je da je dosta stvari ovde organizovano i upereno lično protiv mene i proizilaze iz nečijih najnižih pobuda. Više je nego očigledna zla namera u celoj ovoj priči. Još jednom vam ponavljam, Maksimović i Veljković su u Sloveniji bili tamo gde im je trenutno i mesto. Na klupi za rezerve, jer nisu u zadovoljavajućoj formi. I to je jedina istina - zaključio je Sivić.

 

:isuse:

 

Biserne izjave. Podjednako kao i ona da će kod njega igrati i biti pozivani oni koji igraju u svojim klubovima (a onda naravno mu pola sastava igrači bez minuta).

Link to comment

Strašno. Aj što ne zna ništa, nego što je  taj TS bezobrazan. Rekoh već da mi sistematski uništavamo fudbal. Mađarima su Rusi prekinuli kontinuiiran rad, a mi smo sami svoji majstori.

 

Napisah 50 godina nećemo videti top 16. Sad vratih film, pa mi smo poslednji put izašli iz grupe 2.000. Trećina je već pojedena te moje najave.

Link to comment

:isuse:

 

Biserne izjave. Podjednako kao i ona da će kod njega igrati i biti pozivani oni koji igraju u svojim klubovima (a onda naravno mu pola sastava igrači bez minuta).

 

Kakav tipicni srpski bolid. Nije sto sam ja debil nego neko organizovano iz potaje radi protiv Mog Trenerskog Velicanstva. Mrs, bre.

Link to comment

Ne znam za vas, ali meni se cini  da neko zaista radi protiv Sivica licno. Protiv Sivica a za nekog drugog mucki radi. Oce centrala da pogresi jednom, ali ne sto puta.

Edited by ZokiAsov
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...