Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Bane i Kolarov su u tridesetima svakako kao što su ova dvojica bili.

Kako beše Kantona je bio neka generacija Deje, mlađi od Piksija?

 

Poslao tapatalk

 

Zinolu su izbacili iz reprstacije™ jer ga je mnjenje™ oznacilo kao krivca za onaj gol Kostadinova u zadnjem minutu, u maniru Stefana Babovica je centrirao jako i nikome. U nastavku tup kontra i gol. 

 

 

Link to comment
SRBIJA: Čupić, Gajić, Babić, Jovanović, Antonov, Zdjelar, Grujić, Plavšić, Milinković-Savić, Čavrić i Šaponjić.

 

Sivić pritisnuo panic button? Promena golmana, štopera, veznjaka i špica. Možda i promena formacije?

 

Ne vidim razlog promene golmana, vrlo pristojan golman je ovaj momak iz Atalante.

Link to comment

Kakav promašaj Šaponjića. I kod njega i kod Jovića me nervira jedna stvar, a to je pasivnost u igri. Kao da igraju samo kada mogu da daju gol. Nijedan ozbiljan centarfor to sebi ne može da dozvoli.

Link to comment

Kakav promašaj Šaponjića. I kod njega i kod Jovića me nervira jedna stvar, a to je pasivnost u igri. Kao da igraju samo kada mogu da daju gol. Nijedan ozbiljan centarfor to sebi ne može da dozvoli.

+1

 

Saponjic je pasivan do bola i to vec pocinje opako da me iritira.

Link to comment

Nešto bolji drugi deo Ip, ali i dalje nedovoljno dobro. Nedovoljno učestvuju u igri SMS i Grujić, dok Zdjelar ima previše loptu u nogama. Kod Slovenaca najbolji igrači i igraju najbolje. Šporar odličan u polju, ali se napromašivao, dok Stojanović dobro šparta desno. Teško probijamo ovih 3-5-2, potpuno otvoren meč. Mi ovo moramo da dobijemo.

Link to comment

Ovo je onaj klasican srpski rad kad das pobednicku i supertalentovanu ekipu dunsteru iz FSS u ruke i on je odmah temeljno upropasti bizarnim i diletantskim vodjenjem. Treba stvarno biti tezak degenerik pa uraditi sve ono sto je ova mrcina od Sivica uradila ovoj ekipi u poslednje dve utakmice. Prosto covek ne zna od cega da pocne ali ako Maksimovic i Veljkovic nisu povredjeni samo njihovo sedenje na klupi je dovoljan razlog da se ovaj dunster odmah otera u picku materinu.

Link to comment

Manje-više ovo je kraj kvalifikacija za nas. Žabari su odigrali 3 od 4 najteža meča, imaju 7 bodova. Imaju još nas kući, gde će moći da nas čekaju na kontre. Doći među četiri najbolje drugoplasirane ekipe će takođe biti jako tešak posao, jer je već par repki istaklo jaku kandidaturu pobedama nad konkurentima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...