Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Manje-više ovo je kraj kvalifikacija za nas. Žabari su odigrali 3 od 4 najteža meča, imaju 7 bodova. Imaju još nas kući, gde će moći da nas čekaju na kontre. Doći među četiri najbolje drugoplasirane ekipe će takođe biti jako tešak posao, jer je već par repki istaklo jaku kandidaturu pobedama nad konkurentima.

 

Rezultat ovih kvalifikacija tu i nije toliko bitan, problem je to sto nam se pred ocima unistava jos jedna generacija samo zato jer Sivic nema dobro placen posao ni u jednom klubu pa mu je Tole nasao tezgu u reprezentaciji. Covek ne stavlja u tim decka koji je vise puta pokazao da je vodja ove generacije, menja stopera u roku od tri dana i potpuno sjebava odbranu, u poluvremenu izbacuje najboljeg igraca utakmice Plavsica koji je jedini pravio problem slovenackoj formaciji da bi otvorio mesto za debitantski nastup Pantovica, nicim izazvan stavlja u spic Saponjica iako Slovencima dva sifonjera igraju u spicu, a protiv Italijana igra sa Cavricem i Ozegovicem, samo da nabrojim najbitnije stvari. Na stranu to sto smo od one ratnicke Paunove ekipe dobili tim gde je disciplina nula, koncentracija nula, atmosfera u timu nula, igraci se medjusobno preskacu i niko nikom ne dodaje loptu ispred gola.

 

Lik je za dve utakmice uspeo da napravi totalno rasulo u timu. Trebalo je vec protiv Italijana da izgubimo, samo je krcag plutao do danas dok se nije razbio.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Do sad su se kao za slamku hvatali za rezultate mladjih slekcija.

Mozda Tomislav stvarno dize sidro uskoro, pa ne zeli da ostane ni kamen na kamenu.

 

via Tapatalk

Link to comment

po forumskoj logici sledi da je tole doveo paunovica.jedva cekam da ode tole pa da nam svane u fudbalu jer to narod ishte.ne sumnjam da ce u tom segmentu doci do boljeg zivota.

manite vise tu pricu da su ti nasi igraci neverovatni talenti.grujic,zivkovic i mozda jos jedan.

I u sfrjot je bilo svega i svacega.kao da smo tad zarili i palili.svakih 8 godina i odemo na sp ili ep i pumpa nas ko stigne.jedino skidam kapu osimu

Edited by bradilko
Link to comment

Maksimovic, Jovanovic, Marinkovic-Savic, Grujic, Plavsic su top talenti. Veoma solidni igraci su vec sada Cavric, Gajic, Veljkovic, Zdjelar, Antonov. To je prakticno ceo tim bez golmana, a na golu imamo trojicu momaka koji su se svi izuzetno dobro pokazali. Plus su Jovic i Saponjic ozbiljni talenti. Ne znam sta to ima Slovenija od talenata da nas ovako oduva veceras ali nisu mi bas napunili oko.

 

I ti tu ekipu das Tomislavu Sivicu, treneru koji kao sestar kruzi oko Subotice i juga Madjarske jer nigde drugo ne moze da nadje posao.

Link to comment

Spoki Sporar je za Jovica a pogotovo Saponjica Rud van nisterloy lično.Dečko bi igrao u klubu za koga navijaš bez ikakvih problema.

 

Ne bi, igrao bi Vieira, ali nije ni bitno. Jedan igrac ne pravi nikakvu bitnu razliku osim ako se ne zove Leo Mesi.

Link to comment

Овима у ФСС је изгледа стварно циљ да разјебу све што ваља.

 

Godinama u nazad, a izgleda i u napred.

 

Samo sto treba biti velemajstor pa od U20 prvaka sveta napraviti grupu gradjana koju lupa Slovenija.

Link to comment

Овима у ФСС је изгледа стварно циљ да разјебу све што ваља.

 

Godinama u nazad, a izgleda i u napred.

 

Samo sto treba biti velemajstor pa od U20 prvaka sveta napraviti grupu gradjana koju lupa Slovenija.

Link to comment

Meni se cini da je najveca zabluda ovog tima Zdjelar. Jes da je najbolji trkac ekipe, ali nikakav drugi kvalitet kod njega nisam video. Maksimovic, Grujic i SMS su red velicine ozbiljniji talenti i suludo mi je da on redovno pojede mesto nekome od njih u sredini ili nas natera da igramo neku bezveznu varijantu sa cetvoricom u sredini i bez krila.

Ne znam sta je sa Veljkovicem, kod osvajanja U19 prvenstva mi je delovalo da je sa loptom bas dobar za stopera, a protiv Italije je izgledao kao da se u potpunosti presaltao na hoofball varijantu. Poprilicno razocaranje, nista nije napredovao.

Link to comment

Meni se cini da je najveca zabluda ovog tima Zdjelar. Jes da je najbolji trkac ekipe, ali nikakav drugi kvalitet kod njega nisam video. Maksimovic, Grujic i SMS su red velicine ozbiljniji talenti i suludo mi je da on redovno pojede mesto nekome od njih u sredini ili nas natera da igramo neku bezveznu varijantu sa cetvoricom u sredini i bez krila.

Ne znam sta je sa Veljkovicem, kod osvajanja U19 prvenstva mi je delovalo da je sa loptom bas dobar za stopera, a protiv Italije je izgledao kao da se u potpunosti presaltao na hoofball varijantu. Poprilicno razocaranje, nista nije napredovao.

 

Mislim da gresite upiruci prstom na ovog ili onog igraca. Malo je ekipa na svetu cak i medju A reprezentacijama koje mogu da na svakom mestu biraju izmedju vrhunskih igraca ali dobra organizacija igre ce i mediokritetu naci dobro mesto na kojem moze da doprinese. Sa manje-vise ovom istom ekipom Paunovic je osvojio SP a izvesni Tomislav Sivic ubedljivo gubi od Slovenije, ocigledno je da to nema mnogo veze sa igracima. Osim toga, ne moze se reci da pojedini igraci koji su juce dosta lose izgledali trenutno nisu u formi, bar za ove Zvezdine klince znam da poslednjih par meseci kod Bozovica igraju najbolji fudbal u zivotu.

 

Meni zaista nije jasno dokle cemo se mi baviti igracima kad je ocigledno da problem uopste nije u njima. Cak i to sto dodju na reprezentativne akcije da bi zatvarali splavove nije njihova krivica vec posledica ukupnog stanja u fudbalskoj organizaciji, da ima nekoga ko bi im zavrnuo usi i bio autoritet za njih ne bi oni dolazili da obijaju splavove vec da igraju fudbal. Otisao je zbog te kurcobolje Vidic, otisao je Subotic, sad ce da ode i Matic, sutra ce da ode neki Grujic ili Maksimovic i uvek ce oni biti krivi za nedostatak strpljenja, iskakanje iz tima, preterano opsesivno insistiranje na obavezama, to sto ih ceo tim zeljan provoda ceka u autobusu dok ne zavrse masazu i slicno. Svaki nas fudbaler koji bude ozbiljno shvatao obaveze ispasce crna ovca i na kraju ce tiho biti oteran iz tima, a ekipica ce igrati vecno, vecno se blamirati i vecno traziti bljutave izgovore zbog toga sto su podbacili.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...