Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Razmere ove tragedije su stravicne i pokazuju na mnogo nivoa posledice vladavine Consa. Ja ocekujem da ovaj uzas doprinese padu Tereze Ogavne i sunovratu njene klike.

 

Nadajmo se, mada će se ta klika svakako braniti iz svih oruđa koja su im na raspolaganju. Neki lik je to prilično dobro sumirao u kameru SkyNews juče, otprilike je rekao: "Imate tehnologiju da ubijate decu na drugom kraju sveta a nemate tehnologiju da sačuvate živote dece u ovoj zemlji, to nije u redu i to mora da se menja". Morao sam tri puta da proverim logo SkyNews na ekranu, nisam mogao da verujem da su ga pustili da to kaže bez da ga iseku.

Link to comment

Sinoć ostao zakucan kasno u ofisu i šef i ja negde od 6 uključimo TV da polu slušamo vesti, posle toga i Channel 4 News, ja prosto nemam objašnjenje da li su i BBC i C4 namirisali krv pa krenuli na Terezu iz svih oružja, ili su, izgleda, sirovo napizđeni na nju i na celo ovo potpuno odsustvo bilo kakve kontrole oko tragedije, ali nikad za sve ove godine nisam video da se premijer ovako gazi po vestima.

 

Mejova došla u BBC sinoć da da tamo intervju što nije baš konvencionalno, Emily Maitlis je išamarala krvnički. A Tereza ko Tereza, drvi svoje uobičajene praze šta god je ova pita, ali Emily bre nastavlja, "Da li priznajete da je ovo greška vlade", "Da li priznajete da ste jako loše postupili jer se niste sreli sa unesrećenima", sa druge strane na C4 prilično dosta kadrova sa lica mesta gde je Tereza došla u bolnicu da nakon dva dana, pod pritiskom javnosti, ipak odluči da popriča sa običnom rajom, dok su je odvozili nazad u blindiranim kolima, rulja krenula da urla Coward, Coward, još joj se kola zaustavila na jedno minut, dvadesetak ljudi čak krenulo ka kolima pokazujući "marš odavde", pa je policija okružila kola.

 

Mislim, stoji da nikad nismo imali ovako nesposobnog, smotanog, neprilagođenog premijera, samo nikad nisam video baš ovoliko gneva usmerenog ka njoj, što od javnosti, što od medija. Cathy Newman sinoć naprosto urnisala jednog ministra za, da li je za housing, zaboravio sam, on se još držao dobro da ne umre tu na licu mesta ali svakako ne izgleda dobro koliko ga ova lema pitanjima a on ponavlja "istražićemo, saznaćemo šta se dogodilo, popravićemo..."

 

Uza sve to, ovi nisu ništa još dogovorili sa DUP-om izgleda, kao ide dobro ali još ništa nije rukovano. Jebo te, ona za 7 dana ne može da tutne dovoljno love desetorici ludaka iz Severne Irske, a očekuje da će da jebe mater 27 država EU da joj daju sve što želi.

Link to comment

Cathy Newman sinoć naprosto urnisala jednog ministra za, da li je za housing, zaboravio sam, on se još držao dobro da ne umre tu na licu mesta ali svakako ne izgleda dobro koliko ga ova lema pitanjima a on ponavlja "istražićemo, saznaćemo šta se dogodilo, popravićemo..."

 

Još bolja adresa je bivši ministar (Gavin nešto) koji za sada odbija komentare pa bi bilo dobro da na kraju saopšti šta ima pred sudskim većem.

 

Jbg, "naučićemo lekcije" i slične isprazne poštapalice mogu da rade posao neko vreme ali na kraju će se desiti nešto dovoljno grozno da dovoljna masa ljudi poruči: nabij si svoje lekcije u buljsona i umesto njih daj odgovornost i kazne.

Link to comment

Jbmti, men8 kao nekom ko živi u Srbiji ovo šamaranje premijera od strane novinara i urnisanje ministara zvuči kao da mi neko priča da je vidio čudovište iz Lok Nesa ili Godzilu. Polovina mog mozga više nije u stanju da primi takvu informaciju kao istinitu.

De neka neko okači, da se i ja osjetim kao ljudsko biće a ne kao govno po kom političari samo gaze.

Link to comment

Sinoć ostao zakucan kasno u ofisu i šef i ja negde od 6 uključimo TV da polu slušamo vesti, posle toga i Channel 4 News, ja prosto nemam objašnjenje da li su i BBC i C4 namirisali krv pa krenuli na Terezu iz svih oružja, ili su, izgleda, sirovo napizđeni na nju i na celo ovo potpuno odsustvo bilo kakve kontrole oko tragedije, ali nikad za sve ove godine nisam video da se premijer ovako gazi po vestima.

 

Mejova došla u BBC sinoć da da tamo intervju što nije baš konvencionalno, Emily Maitlis je išamarala krvnički. A Tereza ko Tereza, drvi svoje uobičajene praze šta god je ova pita, ali Emily bre nastavlja, "Da li priznajete da je ovo greška vlade", "Da li priznajete da ste jako loše postupili jer se niste sreli sa unesrećenima", sa druge strane na C4 prilično dosta kadrova sa lica mesta gde je Tereza došla u bolnicu da nakon dva dana, pod pritiskom javnosti, ipak odluči da popriča sa običnom rajom, dok su je odvozili nazad u blindiranim kolima, rulja krenula da urla Coward, Coward, još joj se kola zaustavila na jedno minut, dvadesetak ljudi čak krenulo ka kolima pokazujući "marš odavde", pa je policija okružila kola.

 

Mislim, stoji da nikad nismo imali ovako nesposobnog, smotanog, neprilagođenog premijera, samo nikad nisam video baš ovoliko gneva usmerenog ka njoj, što od javnosti, što od medija. Cathy Newman sinoć naprosto urnisala jednog ministra za, da li je za housing, zaboravio sam, on se još držao dobro da ne umre tu na licu mesta ali svakako ne izgleda dobro koliko ga ova lema pitanjima a on ponavlja "istražićemo, saznaćemo šta se dogodilo, popravićemo..."

 

Uza sve to, ovi nisu ništa još dogovorili sa DUP-om izgleda, kao ide dobro ali još ništa nije rukovano. Jebo te, ona za 7 dana ne može da tutne dovoljno love desetorici ludaka iz Severne Irske, a očekuje da će da jebe mater 27 država EU da joj daju sve što želi.

 

Mayova deluje kao vanbracna cerka Angele Merkel i Maggie Thatcher. Dve premijerke koje su, s jakim razlozima, usle medju najomrazenije politicare u Evropi od rata na ovamo. Ja ocekujem da ona nece dobaciti na celu Consa do kraja leta. Novi izbori pre kraja godine.

Link to comment

 Dve premijerke koje su, s jakim razlozima, usle medju najomrazenije politicare u Evropi od rata na ovamo. 

 

Nisu usle medju najomrazenije nego su medju najpolarizujucim - dakle, zavisi koga pitas. Ima jako mnogo njih koji mrze Tacer iz dna duse, i jako mnogo njih koji na nju seku vene. S Merkel sad postaje slicno.

Link to comment

Sa twittera: "When islamist terrorists attack we rightly seek out hate preachers who spur them on. We must do the same to those who peddle Islamophobia".

Link to comment

Nisu usle medju najomrazenije nego su medju najpolarizujucim - dakle, zavisi koga pitas. Ima jako mnogo njih koji mrze Tacer iz dna duse, i jako mnogo njih koji na nju seku vene. S Merkel sad postaje slicno.

 

Mak na konac. Kad vec pominjem vesticu...

 

 

I Thatcher i Merkel su imale/imaju realnu moc u svojim rukama. Ova izgleda kao retardirana Daily Mail prostakusa koja je navukla njihovu masku na lice. Pad je strmoglav i ne znam jesam li se ikad vise radovao sunovrtatu nekog politicara (samo da me ne demantuje).

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...