Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Knut Hamsun - Viktorija

 

Zvučaću patetično, ali nacista me je emotivno slomio u ovih 100 i kusur strana, čak i više nego u Panu. Priča čak uopšte nije originalna, ali kako je samo ispričana..

  • +1 3
Link to comment
26 minutes ago, Pečorin said:

Knut Hamsun - Viktorija

 

Zvučaću patetično, ali nacista me je emotivno slomio u ovih 100 i kusur strana, čak i više nego u Panu. Priča čak uopšte nije originalna, ali kako je samo ispričana..

Da. Viktorija>Pan.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 17.10.2020. at 17:44, djordje geprat said:

batalio na pola čitanja "A Murder of Quality" iliti "ubistvo na visokom nivou" le karea. dosadno, kao da je agata kristi pisala.

 

pročitao u dahu fransoa lelorovu šarmantan opis "hektorove potrage za srećom. hektor je doca za ljudske duše, nesretan jer mu dolaze nesrećni ljudi. pročitajte.

 

Jesi li citao ostale iz Smileyeve serije? Ne znam, meni taj ne ulazi u top 10 LeCarreovih romana, ali bre sve sa Smileyem je dobro stivo. Jesi li citao na nasem ili eng?

Link to comment
1 hour ago, chandra said:

 

Jesi li citao ostale iz Smileyeve serije? Ne znam, meni taj ne ulazi u top 10 LeCarreovih romana, ali bre sve sa Smileyem je dobro stivo. Jesi li citao na nasem ili eng?

srpsko izdanje BIGZa. čitao sam dosta i o smajliju i ostale le kareove. ovo me baš smorilo. a hteo sam da istrajem jer imam film sa denholmom eliotom (neko je ranije napisao da je on najbolji smajli) i glendom džekson, na žalost bez srpskog prevoda. smorio me taj engleski univerzitetski ambijent i kodeks.

Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

srpsko izdanje BIGZa. čitao sam dosta i o smajliju i ostale le kareove. ovo me baš smorilo. a hteo sam da istrajem jer imam film sa denholmom eliotom (neko je ranije napisao da je on najbolji smajli) i glendom džekson, na žalost bez srpskog prevoda. smorio me taj engleski univerzitetski ambijent i kodeks.

 

Ok, fair enough. Ja sam definitivno neobjektivan kad dodje do LeCarrea, a posebno na Smileyeve price.

Link to comment

Završila Ljudsku mrlju od Filipa Rota. Sjajan roman, toliko sam bila oduševljena da sam kupila komplet u Laguni na popustu. Sad čitam Profesora žudnje, a tu su još i Sabatovo pozorište i Američka pastorala.

  • +1 1
Link to comment
  • Meazza featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...