Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

8 minutes ago, morgana said:

Znam, zato i pitam, zanima me stav onih koji su isli da ga gledaju, tj na koga su popizdili.

Krokodil vraca pare od ulaznica, citam maloprije.

pazi, meni se on dopao posle par pročitanih knjiga i čak sam preporučivao i poklanjao ali ponavlja se tj pročitaš jednu dve i pročitao si sve, slično kao remark. 

Link to comment

Desnicari sisice.

Uobicajeno i vec toliko puta vidjeno… :fantom: 


 

Quote

 

Rekla je upravo ono što sam ja želeo da kažem: "Već dva sata nam govorite svašta, dobro vidim da postoji neki problem sa avionom. Ne verujem vam više, želim da siđem odmah."

Ona ja bila ta koja je imala hrabrosti da to kaže. Ne ja.

Teško je reći kako se sada osećam. Ipak najviše mi je žao što nisam sa vama večeras.

Istovremeno, negde u sebi, zadovoljan sam što sam prisustvovao toj manifestaciji pobune, koja je opravdana i zdrava.

 

Vazno je da je on prisustvovao :isuse: 

I da je to opravdano i zdravo :D 

Link to comment
1 hour ago, Host said:

Sto bi popizdeli? Cim ga vole znaci da vole da ih neko samara kurcicem po guzici.

 

Istini za volju, europejskim.

 

Taman.

Link to comment

Veći dogadjaj Krokodila je Krasnohorkai i novi prevod u orkestraciji Marka Čudića, čekam izveštaj od prijatelja

Link to comment

ćera mi dade za pauzu između košenja trave i plevljenja korova roman dejvida nikolsa "mi" ("us"). opširan, trebalo mi je tri dana. dobar, priča o bračnom paru koji se razilazi posle 25 godina zajedničkog života. priča o različitim karakterima udruženim u braku, prethodnom zaljubljivanju, kasnijem vaspitavanju sina uz trpljenje na sve strane i prijateljskom razlazu. prijatno, čak poučno. preporučujem. roditeljima.

Link to comment
  • 3 weeks later...
5 minutes ago, ultra plasticni said:

Jel ok poneti na more Krvavi meridijan od Makartija

 

Od tebe zavisi, kakav si coek. Ako volis brzo smenjivanje scena i dogadjaja, klanje i krv do kolena, duge Brando-iz-Apokalipse monologe, u hladovini borovine ili suncobrana, onda je to knjiga za tebe i tvoje letovanje :D 

Link to comment

Pročitao Čovek u visokom dvorcu, sada krecem Blade runner

Nije mi se nešto svidela, poslednja trećina i rasplet za zaborav

 

Preporuka za Širli Džekson i We always lived in a castle kao i Ukletu kuću 

Link to comment

Matthew-Reilly - The Secret Runners of New York

istina malo sam razocaran audio verzijom koju cita neka glumica (valjda zato sto je glavni lik devojka?)... Inace tipican YA (young adult) megahit.

#Goodreads

spacer.png

Link to comment

Lin Ulman  Nespokojni. Cerka Liv Ulman i Ingmara Bergmana pokusava da napravi sa ocem seriju razgovora koje snima sa idejom da ih pretoci u knjigu. "Neuspeh" da taj posao uradi "pokriva" pricama iz detinjstva i mladosti.

Od citanja KUKnausgora sam totalno opsednut Norveskom u svakom mogucem pogledu. Pre ove knjige, koju sam slucajno odabrao, sam citao Pisma iz Norveske Isidore Sekulic i Putovanje u putopis Vide Ognjenovic koja opisuje period pre i po odlasku na mesto ambasadora.

 

Preporucite jos nesto (sto nisu dela Knuta Hamsuna koja sam procitao). 

 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Lin Ulman  Nespokojni. Cerka Liv Ulman i Ingmara Bergmana pokusava da napravi sa ocem seriju razgovora koje snima sa idejom da ih pretoci u knjigu. "Neuspeh" da taj posao uradi "pokriva" pricama iz detinjstva i mladosti.

Od citanja KUKnausgora sam totalno opsednut Norveskom u svakom mogucem pogledu. Pre ove knjige, koju sam slucajno odabrao, sam citao Pisma iz Norveske Isidore Sekulic i Putovanje u putopis Vide Ognjenovic koja opisuje period pre i po odlasku na mesto ambasadora.

 

Preporucite jos nesto (sto nisu dela Knuta Hamsuna koja sam procitao). 

 

 

Per Petesun: Odbijam, Idemo da krademo konje, Kleta reko vremena. Sve izdala Geopoetika. 

Link to comment
  • Meazza featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...