Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Našao ovo" kapitalno delo" u lokalnoj biblioteci ali mi nisu dali da iznesem... u ponedeljak nastavljam da citam ili da pronađem da kupim to je opcija br 2.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

https://www.scribd.com/doc/49093593/ISTORIJA-SAD-Henri-Bemford-Parks

 

Meni sestra radi u lokalnoj biblioteci pa mogu da uzmem šta hoću, al da, imaju neke kriterijume skroz wtf.

Razumem neke baš skupe knjige i monografije, ali poslednje što sam uzeo a što kao ne sme da se iznosi je bilo lagunino izdanje

Tužnih Tropa. Knjiga od 1000 din.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Posle triologije "The First Law", imas jos tri standalone knjige. Nisam ih citao, posto ne razradjuju dalju pricu o Glokturu i Giselu, jedino se mislim dotacinju Logana u jednoj od njih. Ovaj gore naslov pripada Shattered see triologiji za koju mislim da nema veze sa First Law univerzumom.

Link to comment

Oduševljen Fargom rekoh da vidim šta je njegov pisac izdao na papiru i dograbim Noah Hawley - Before The Fall.

Pročitao trećinu i moram je ovde preporučiti. Maltene zalutali putnik u privatnom avionu medijskog magnata, pad aviona u okean, taj slučajni putnik preživljava, misterija, lista ostalih putnika sa tog leta i odlična vožnja kroz upoznavanje svih karaktera sa te liste i ostalih koji se kasnije upliću u događaj.

Sjajno piše Hawley

 

ee6b2de5cef7a51fe8f37bf57df747b6.jpg

Link to comment

Kurt Vonegat - klanica 5

Knjiga sa velikim K, jedno od remek dela 20. veka i dokaz da je Nobel 1 sranje.

Covek je bio istinski genije, rodjeni pisac i tek ce da postane Klasik, cim prodje moda ovih ili onih fantastika i ostalih ataka na mozak, nakalemljena na filmski uspeh Gospodara prstena.

Skoro videh da je neko na srpski preveo i poslednju 'Covek bez zemlje'

 

Nema razloga da dobro ne pobedi zlo, kad bi se samo andjeli organizovali po pravilima Mafije.

Edited by namenski
Link to comment

Oduševljen Fargom rekoh da vidim šta je njegov pisac izdao na papiru i dograbim Noah Hawley - Before The Fall.

Pročitao trećinu i moram je ovde preporučiti. Maltene zalutali putnik u privatnom avionu medijskog magnata, pad aviona u okean, taj slučajni putnik preživljava, misterija, lista ostalih putnika sa tog leta i odlična vožnja kroz upoznavanje svih karaktera sa te liste i ostalih koji se kasnije upliću u događaj.

Sjajno piše Hawley

 

ee6b2de5cef7a51fe8f37bf57df747b6.jpg

Ima li to prevedeno?

Link to comment
  • Meazza featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...