Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Poceo od DeLila "Podzemlje" ima oko 800+ stana ja procitao malo vise od 300 teska je za citanje majku mu al reko da isteram do kraja.Jel citao jos neko? Citao sam od njega "Bodiartist" Kuku majko kakav trip od knjige tri dana posle citanja sam razmisljao sta sam u stvari procitao.

Link to comment

"Decak u prugastoj pidzami"8914_Dzon_Bojn.jpg:Hail:

:cry:

Pogledao i trailer za film i u ta dva minuta video bar pet ubacenih gluposti kojih u knjizi na svu srecu nema.

Edited by Aleksandar88
Link to comment
erlend lu prohujalo s zenom lep knjizuljak, to mu je rani rad, stoga i valja, posto sto je vise pisao, to je losije pisao... sve do necitljivosti...
Isti utisak. Nisam ama bas nista ocekivao od knjige, ali mi nekako legla, valjda je procitah u pravom trenutku.Onda Cudo u Poskokovoj Dragi. Budalastina, naravno, ali zabavno, strip-roman.Sad trenutno Herta Miler, Covek je veliki fazan na ovom svetu. Za sad mi se cini kao odlicna knjiga. Za nju su uvek govorili da ima prepoznatljiv stil, sto je istina, ali ima tu i vise od toga.
Link to comment
što se povampiri taj kundera? jel to bilo nešto na televiziji?
Zenska glavo kako se moze povampiriti ziv covek, daleko bilo :o . Citao dobar text o onoj aferi iz 2008 pa se dohvatih i njegovog pisanija.
Link to comment
Šta priča?
13 kratkih prica koje povezuju zivot povece grupe ljudi od negde sredine 70ih godina proslog veka do danasnjeg vremena i malo u neku blisku buducnost koja lici na malo na Shteyngartovu "SuperSadTrueLoveStory" minus totalni dystopian feel. Meni su licno najgotivniji delovi koji se desavaju u zadnje 2 decenije jer mi tu bude malo nostalgije za ta vremena (jebes ga tako je kad osetis da si omatorio :D )
Link to comment
05232be60e194f9c733f269c6247904c_w240_h240_sc.jpgZaobicite knjigu ako ne volite da se osecate kao da vas je pisac pokrao za 50 % price. Citalo mi se nesto poput Stivena Kinga i u pocetku mi je izgledalo da je ova knjiga ono sto sam prizeljkivao da bude. Dobar, ustvari po mom ukusu odlican, uvod koji te vuce da citas dalje, solidno izgradjeni likovi i sve nasiroko opisano, onako kako ja volim. I onda pred kraj antiklimaks, totalno razocarenje, ostao sam da citam do 04h jutros i pored obaveza koje sam imao u 08 i zestoko sam se pokajao. Da ne spominjem da sam mogao da kupim dve druge knjige po ceni ove koje me ne bi ovako iznervirale.
Link to comment
  • Meazza featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...