Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Hornby smaraa posto vise i ne mogu da se setim sta sam citao od Parsonsa onda verovatno i on
ja sam ubeđena da su njih dvojica ista osoba. koja se noću pretvara u ostera. Edited by Joshua
Link to comment

ne treba zaboraviti da oster ima i nekih zasluga:

Screenplays:The Music of Chance (1993)Smoke (1995)Blue in the Face (1995)Lulu on the Bridge (1998) :wub: The Inner Life of Martin Frost (2007)
Link to comment
ja sam ubeđena da su njih dvojica ista osoba. koja se noću pretvara u ostera.
ne razumem kako ih uopšte možete porediti.ok, stvar je subjektivna. ako je neko ikad voleo fudbal "stadionska groznica" mora biti knjiga koja će mu značiti. ko voli muziku, voleće i "high fidelity". sama ideja četvoro ljudi koji se nađu na vrhu zgrade sa istim planom je vanserijska.razumem da neko ima drugačije afinitete, ali nazvati tipa smaračem .... mislim.. a bre ... u majčinu!
Link to comment

jao.. ja volim muziku a high fidelity mi je jedna od nagorih knjiga koje sam pročitala.i mogu se porediti itekako. kao da celu karijeru obojca pišu jednu te istu knjigu.

Link to comment
koliko se secam i rezirao je Lulu on the Bridge... Mira Sorvino... :wub:
i ja mislim da je i režiraorecimo da sam film gledao ponovo u poslednjih godinu dana i da mi se učinio još boljim u odnosu na prvo gledanje (decenija i po, ili tu negde)
ne razumem kako ih uopšte možete porediti.ok, stvar je subjektivna. ako je neko ikad voleo fudbal "stadionska groznica" mora biti knjiga koja će mu značiti. ko voli muziku, voleće i "high fidelity". sama ideja četvoro ljudi koji se nađu na vrhu zgrade sa istim planom je vanserijska.razumem da neko ima drugačije afinitete, ali nazvati tipa smaračem .... mislim.. a bre ... u majčinu!
stadionska groznica je dobra knjiga, ne poričemslučaj hifi-ja je vrlo zanimljiv: osrednji, mlaki film funkcioniše hiljadu puta bolje od knjigebez nerviranja :) , hornbija ćemo nazivati smaračem jer su naredne dve knjige (mozak odbija da seti njihovih naziva, a neprijatno bi bilo guglati), najmanje što mogu da kažem - ispod granice dobrog ukusapratiti dalje takvog "autora", pored toliko knjiga koje još treba pročitati, čini se besmislenim
Link to comment

ma ok.. samo, idu mi na živce elitistički stavovi ..može svako imalo pismen da nađe kombinaciju reči kojima će omalovažiti nečije "autorstvo" ..odakle se pojavljuje kredibilitet nekome ko tvrdi da je bolji film u kojem je glavna zvezda džek blekov batkrek i da li je unutrašnji sukob junaka značajniji momeat od nekih jednostavnih tema .. siguran sam da svako ima dovoljno svoje depresije.

Link to comment

Priče iz davnine, Ivane Brlić-MažuranićKnjiga u koju se ulazi kao u šumu Striborovu ("Zašao neki momak u šumu Striborovu, a nije znao da je ono šuma začarana i da se u njoj svakojaka čuda zbivaju."), a iz nje izlazi zastrašen i začuđen, kao što Marun i Ljutiša, Potjehova braća, onijemeše i skameniše se od čuda i strave pred zlatnim dvorima Svarožićevim.

Link to comment

Ja sam kao klinac imao blagu frku od te knjige. Nekako je bila zastracujuca. Mogao bih da je potrazim, hvala na ideji. Ionako dugo nisam citao nista originalno pisano na sh od beletristikeby tapatalk

Link to comment

Evo mog učinka za ovaj i prethodni mesec. :(majThe Iron Thorn, Caitlin KittredgeA Feast for Crows, GRRMSuicide Kings, GRRMEon, Alison GoodmanThe Half-Made World, Felix Gilman junPandemonium, Daryl GregoryDevil's Alphabet, Daryl Gregory

Link to comment

Ivana Kuzmanovic, Od kada sam se zavolela volim . Knjiga o otkrivanju Staze Ljubavi. pretpostavljam da ce ppp auditorijum da popljuje ovo, al meni skroz ok dosad. imam i cd da slusam dok citam. :D :P

Link to comment
  • Meazza featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...