Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

k1i377v4r395_zelja_da_se_bude_beskoristan_delfi_knjizare.jpg planiram da nabavim.
javite gde je najpovoljnije nabaviti (u knjižarama je, ako se sećam 2000+ din)
ti i živana ste mi omiljene savremene spisateljice.
a gde može da se nađe ono što su napisale?
Link to comment
javite gde je najpovoljnije nabaviti (u knjižarama je, ako se sećam 2000+ din)
Sa teme ispod ove prepisujem:
....cena u knjižarama "Službenog glasnika" je 25% jeftinija...
Imaju taj popust do kraja avgusta, a on, inače, važi i za one koji imaju te neke njihove klupske kartice.
Link to comment
Imaju taj popust do kraja avgusta, a on, inače, važi i za one koji imaju te neke njihove klupske kartice.
A do kartice se dolazi kupovinom neke njihove knjige. Njihove knjige su mi prilično skupe i prilično nezanimljive. Još su i neljubazni. Kada se popuni nekakav formular, oni to šalju dalje, pa te izveste koji ti je broj čl.karte, pa onda idu popusti. Mnogo mi to mučenja za te novce, pa sam našla jednu jedinu knjigu od 56 dinara, neka se bave papirologijom, a ja odo' da čitam nebirokratski.
Link to comment

Najpre je bio ovaj film, pa sam tek onda čuo za knjigu.Film sam zavoleo, pa mu se vraćao i voleo ga sve više - toliko da ga gledam bar jedanput godišnje.Kasnije sam gledao i ovaj film (znam i za brojne druge adaptacije), ali za knjigom i dalje nisam tragao.U međuvremenu saznao da postoji prevod na srpski jezik i spakovao tu informaciju.Nedavno, kupovao nešto drugo u antikvarnici i setio se da pitam.Imaju.Pazario.Pročitao.Lažljive, prevrtljive, slabe, spremne na sve zarad svog uspeha, zadovoljstva, ili osvete nalazimo i danas, jednako kao što je pisac (zapravo vojnik, oficir) našao u francuskom plemstvu osamnaestog veka.Jedino ne znam hoćemo li danas naći one koji umiru od ljubavi.Laklo - Opasne veze.Opasna knjiga!

Edited by Ras
Link to comment

okean more - alesadnro barikoprodavnica tajni - dino bucatidobri italijani, savrseno. jel citao neko da razmenimo par vubova?dnevnik adrijana mola - sju tauzend. tri prve knjige. ah moj stari drugar adrijani sad uzeo ponovo da citam don kihotau klonji i dalje gloriju, svet, skandal...

Edited by sherman
Link to comment
okean more - alesadnro bariko
O cemu je rec u knjizi, deluje mi poznato. Ne mislim da mi prepricavas nego par kljucnih reci. Bariko ima fenomenalan stil, ali zna i da pretera. Edited by bergasa19
Link to comment

pa oni likovi sto dolaze u neki hotel na obali mora da se lece morem, pa njihove price zasto su dosli tu i kako su zavrsili.onaj slikar koji je prestao da slika portrete bogatasa da bi krenuo da slika more. a sve slike su bele i bez ikakve boje i icega na njima

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...