Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

kakva su vam iskustva sa reklamacijom ssd-a?

aprila prošle godine sam u Emmi-ju kupio Crucial CT120 BX500 i nedavno već krenuo da brljavi:

 

ssd2.thumb.JPG.2b1a81be1d7d55580cbb7fcab31b5080.JPG

 

posle negde pročitam da je za testiranje ssd-a bolji programčić CrystalDiskInfo, evo šta je on izbacio:

 

ssd.thumb.JPG.4805c07b705f3a81e990f98c6e969406.JPG

 

po ovom drugom je zdrav, a Sentinel kaže da je na samrti... ono što još mogu da pokušam jeste da instaliram novi win, jer trenutno ne može da se pridigne ovaj što je na ssd-u, izađe mi plavi ekran s tužnim smajlijem i posle ga gurne na automatic repair koji ništa ne uradi i tako naizmenično u beskrajnost...

imam li osnova da reklamiram ssd na osnovu ovih rezultata?

zbunjuje me što ga dva programa različito tretiraju.

 

Link to comment
  • 1 month later...

Sve to slicno, WD, Verbatim, Transcend, Toshiba, neces pogresiti sta god uzeo.

 

Ja imam 2 WDa (najjeftinija) i jedan Transcend, mami uzeo onaj jedan gumirani Transcend. 3 starija od 5 godina, a ovom prvom WDu evo sad 10 godina, cak je ispadao par puta na patos, sve kao i prvog dana da cuknem u drvo.

  • Hvala 1
Link to comment

e žena drami da ne može bez štampača u kući da živi. 

znači treba joj povremeno, al kad zatreba onda pati što nema. da može i kolor. 

neki ink jet cenim. 

Link to comment

Ja gledao juče da završim taj ink jet, canon pa nikako da ukapiram sistem "članarine" koji canon ima pa sam odustao. Ali vidim da su popularni

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Aman, ink jet je teško sranje, uvek bio i biće, pogotovo ako je za povremeno korišćenje. Laser je zakon, sad više ni u boji nije preskup, a vredi svaki paru u odnosu na ink jet. 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, nisam ja said:

e žena drami da ne može bez štampača u kući da živi. 

znači treba joj povremeno, al kad zatreba onda pati što nema. da može i kolor. 

neki ink jet cenim. 

 

Povremeno ga treba upaliti i ugasiti inače će se bojom zapeći glava štampača.

Link to comment
17 minutes ago, braca said:

Aman, ink jet je teško sranje, uvek bio i biće, pogotovo ako je za povremeno korišćenje. Laser je zakon, sad više ni u boji nije preskup, a vredi svaki paru u odnosu na ink jet. 


Pa ja htedoh napisati ali kao neću... Da ne pričam da kertridži nestaju brzinom magle, nisu ni malo jeftini i koštaju bukvalno kao jeftiniji inkjet štampači.

 

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:


Pa ja htedoh napisati ali kao neću... Da ne pričam da kertridži nestaju brzinom magle, nisu ni malo jeftini i koštaju bukvalno kao jeftiniji inkjet štampači.

 

 

Najbolje onda neki od cis štampača. Jedno punjenje može da odštampa i do 6000 stranica.

Link to comment
9 hours ago, Anonymous said:

 

Povremeno ga treba upaliti i ugasiti inače će se bojom zapeći glava štampača.

to se meni stalno dešavalo (da ga ne uključujem kad mi ne treba), i onda kad mi treba da nešto odštampam - cvrc :)

 

Onda kupio nekog jefinog lasera, radi ko zmaj i već mi se otplatio na nekupovanje novih glava pljuckavcu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...