Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Fala! U tom pravcu idem, mada bi mi ovaj koristio uglavnom za čitanje, mislim da je ovo prejako za me, da bih se bespotrebno bacao u trošak, ali ako ništa skapirao sam da se to što tražim zove pivot :D

Link to comment

Ja detetu htedoh da kupim HP EliteDisplay (21.5 Inch Full HD IPS). Nov je ovde 140 evra. Nije nista posebno ali zavrsava posao za vordove, novine i tako te stvari...


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk



Link to comment

Pre korone je za dobar 24 inča FHD biznis model sa pivotom bilo standardno 50-ak evra a sad su skočili, tu tamo pokoji naleti ali ima ovih manjih mislim povoljnijih

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Ma čeka me neko iščitavanje brda teksta u narednom periodu tako da mi je ono rezolucija, frejmovi, ludila, veličina nebitno, samo da je iole udoban za rad. Imam neki udoban primarni 28 inča 4K, sasvim dovoljno, ovo bukvalno treba da glumi list papira.

Link to comment
43 minutes ago, James Marshall said:

Preporuka za uspravni 2nd monitor, ima li neko iskustva, kako se to gugla uopće?

Pivot monitor

 

Preporuka za Dell,možda nađeš na oglasima sa odnosom stranica 16:10 na primer U2412m  

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Uzela sam eksternu memoriju WD pre nekih mesec i po i tu bekapovala sve što imam, od kada posedujem kompjuter.

 

Poslednja dva puta kada sam ga koristila, dobijam poruku, nešto tipa "folder not accessible, you need to scan and fix the drive". 
I onda on nešto drlja, pa kao proradi, ali mi se to baš baš baš ne sviđa.
Ako reklamiram, jel ima šanse da mi to poprave, ili zamene bez da im ostavim disk na 2 nedelje?

Da li jednostavno da kupim novi i nadam se najboljem?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...