Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

On 17.11.2020. at 16:50, Fakundo Sava said:
On 17.11.2020. at 15:57, James Marshall said:

Preporuka za uspravni 2nd monitor, ima li neko iskustva, kako se to gugla uopće?

Pivot monitor

 

Preporuka za Dell,možda nađeš na oglasima sa odnosom stranica 16:10 na primer U2412m  

+1 Ne koristim ga uspravno ali sam testirao, super radi i izgleda, dobar ugao gledanja

Link to comment

Ljudi treba mi pomoc.
Vreme mi je da pazarim novi komp a potpuno sam van tokova oko komponenti.
Dajte mi preporuku za neku osrednju konfiguraciju, ne treba mi nista fansi ni skupo pošto planiram da pribavim i veci monitor

Ps cak sam se mislio o nekoj mini PC konfiguraciji ali su me odgovorili


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
10 hours ago, I*m with the pilots said:

Imate li (anti)preporuku za uspravnog miša?

Neko da podeli iskustvo?

 

Uspravni kao ergonomski , da šaka stoji prirodnije? Ja imao jednog takvog bio mi meh (ok ideja ali je bio previše lak pa se lako preturao)

 

Posle prešao na Microsoft Sculpt. Taj je dobar ali je prilično skup. Tu se ne kajem pošto ruke (mis i tastatura) i oči (monitor) ne mogu da zamenim kad ih izakam na lošim komponentama

 

I koji god da uzimas, probaj ga uživo u nekoj radnji

Link to comment
15 minutes ago, steins said:

Ljudi treba mi pomoc.
Vreme mi je da pazarim novi komp a potpuno sam van tokova oko komponenti.
Dajte mi preporuku za neku osrednju konfiguraciju, ne treba mi nista fansi ni skupo pošto planiram da pribavim i veci monitor

Ps cak sam se mislio o nekoj mini PC konfiguraciji ali su me odgovorili


Sent from my iPhone using Tapatalk

Igraš se ili ne? Radiš nešto ozbiljno (šta?) ili samo standard (net , office, koji film)? Koliki max budžet bez monitora?

 

Čisto da znamo gde da guramo više para :)

Link to comment
On 21.11.2020. at 8:30, Zverilla said:

Uspravni kao ergonomski , da šaka stoji prirodnije? Ja imao jednog takvog bio mi meh (ok ideja ali je bio previše lak pa se lako preturao)

 

Posle prešao na Microsoft Sculpt. Taj je dobar ali je prilično skup. Tu se ne kajem pošto ruke (mis i tastatura) i oči (monitor) ne mogu da zamenim kad ih izakam na lošim komponentama

 

I koji god da uzimas, probaj ga uživo u nekoj radnji

 

Cisto sam htela pre odlaska u radnju da cujem neka ziva iskustva, a inace nije problem da ga narucim, probam malo pa odmah vratim ako ne pase. Nasla sam i sajt posvecen toj radnoj ergonomiji, i npr. ovaj mis R-Go Break HE deluje bas dobro a postoji cak i za levake. Samo, ne znam da li bih se sad upustila odjednom u toliku promenu (uspravni + leva ruka).

 

Preporucio mi je fizioterapeut zbog problema sa ramenom i rukom, i rekao da mu je vise pacijenata sa istim ili slicnim problemom bilo zahvalno na predlogu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...