Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

Samo da se zahvalim vin za ovaj hint o Palmers brusevima. Doduse nasla sam samo jedan u odgovarajucoj velicini ali mislim da cu redovno posecivati ovu prodavnicu od sad :)

Link to comment
radnja se zove tema, ja mislim. to cak nije ni rasprodaja vec stalno imaju te cene. ja vec kupovala, kvalitet pravi, brusevi sjajni.nije mi jasno odakle to uzimaju, na etiketama su neke druge cene, kao da su iz nekog hiper marketa ili nesto, ne razumem.u women'secret-u snizenje 70% pa na tu cenu 30%, ima fenomenalnih kupacih, pa ko voli.
od danas je malo drugačije sve kod njih, pa i sniženje, jer su španci preuzeli kormilo i kod nas, tako da na one cene na artiklima koji su ostali ide 50% sniženje.
Link to comment

70 + 30 + 50 = 150. ako kupim dva kupaca od 2000 din, to je 4000, sa popustom oni meni dodju 2000. ponuda mi se toliko svidja da me nece biti blam ni malo da setam celo leto u jednom bikiniju i jednom jednodelnom oldskul.

Link to comment

Potajno i pomalo se spremam za plažu. Svi kupaći su mi "k'o od bede" kupljeni, tako i ovaj na 50% sniženju. Ne trčim baš da kupujem u Lisci, ali ovaj model ne stoji loše, a 1740 din. http://www.lisca.com/index.php?page=dvodelne-kopalke-san-remo---nedrcek-s-penasto-kosarico&lang=sr_SR&local=srUsput, mrzim jednodelne kostime. Kao da se ogrneš ćebetom, pa na plažu. Videla sam taj Palmers, izgleda da se neko dokopao preostalih etiketa od nekadašnje franšize.

Link to comment
Samo da se zahvalim vin za ovaj hint o Palmers brusevima. Doduse nasla sam samo jedan u odgovarajucoj velicini ali mislim da cu redovno posecivati ovu prodavnicu od sad :)
e moja ti, da je do vin nikad ga ne bi kupila. nema na cemu -_-
Videla sam taj Palmers, izgleda da se neko dokopao preostalih etiketa od nekadašnje franšize.
mozda izgleda, ali nije. ima brus sto sam ga pre pet godina kupila u palmersu oridjidji.
Link to comment

intimissimi.kupila sve sto mi treba.ima i snizenja, al nekako nema dovoljno modela. malo opustoseno.(kao i u kalcedoni sto nema mrezastih carapa, zadnje vreme doslo. al bice, valjda, od ponedeljka)

Link to comment
od danas je malo drugačije sve kod njih, pa i sniženje, jer su španci preuzeli kormilo i kod nas, tako da na one cene na artiklima koji su ostali ide 50% sniženje.
ne! jos gore!stare cene su im pocetne cene sa 50%. pritom mi se cini da za kupace nema snizenja uopste. u sv. sl. pre nedelju dana sam im dala 1200, sada bih morala da izdvojim 4 puta vise, pa cak i dai ima tih 50%, 2x vise.e to jos nisma videla, nemaju snizenje, vec poskupljenje. :unsure:
Link to comment

U Beogradu su se pojavili Prima Donna brusevi, imaju korpe do H veličine! Tad mi nije bilo do izmotavanja, ali sad mi je žao što nisam tražila da vidim kolike su te H, da se malo smejem. Ovo dajem na znanje onima koji se muče da nabave te velike, a da nisu oni bapski, nego fino dizajnirani. Cene jake, uglavnom oko 9000. Ima ih i od 13000, pa su na sniženju oko 9.500. Prodavnica Triumph Julija, Terazije br.32 (prodaju i Triumph).

Edited by halloween
Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Kupila sam nekoliko brusvaltera u Victoria's secret i ne mogu da ih se nagledam i /perverti stop/ namilujem.Jos me i izmerise tamo i dadose dvoje gaca na poklon po mom izboru. :s_w:

Link to comment
Kupila sam nekoliko brusvaltera u Victoria's secret i ne mogu da ih se nagledam i /perverti stop/ namilujem.Jos me i izmerise tamo i dadose dvoje gaca na poklon po mom izboru. :s_w:
das 1 da setam?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...