Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

samo da sa zaljenjem ukazem na nedovoljan rispekat koji se od strane forumskih zemskinja ukazuje ikoni zemskih gaca zvanoj agent provocateur.
vredjas me. doduse, malkice varam. nisu kupljene na glamurozan nacin negde u londri nego preko neke kevine trange-frange. jedne, jedine imam. lila sa dve masnice pozadi. edit: preterala sam. Edited by MayDay
Link to comment
Ima respect, kako nema. Ko može da ne respectuje tange od 70e?
Pa to su svechane gace (da ne kazem svecharske).Za svakodnevnu upotrebu da navedem i Oysho, ko voli pamucni sarenis.
Link to comment
Pa lepo rekoh za svaki dan, jel mozda treba da zatezem haltere i korsete za po kancelariji? :D
zato sam ja protiv ovog topika - trebalo je da ostane na tome da sve zene zapravo nose svaki dan haltereja sam se vec osramotila kad sam rekla da sam greskom kupila paket gaca za 16-to godisnje decake u mojoj omiljenoj prodavnici vesha nam nasushnog - Petit Bateau
Link to comment
Ja glasam za moju omiljenu prodavnicu na ćošku Triumph - odlično za svaki dan + imaju odlične sportske bra-ove a, cenovno prihvatljivi.
i ja, i ja ali za brushaltere, kad je pamuk u pitanju, onaj sto biraju za decu u Malom Brodu je najbolji :wub: i jos ga mesaju u poslednje vreme sa svilom pa je milina za nosenje
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...