Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja samo da prijavim bruskise™ marke La Senza (ne znam da li ih ima u Srbiji). Odlicni modeli i dizajn, cene OK, jedino za kvalitet jos ne znam. Posebno mi se svidja to sto imaju gomilu balconette modela koji ja najvise volim. A plus je i to sto ti prodavacice (super ribe sve) pomazu u kabini i tom prilikom ti pohvale sise, ali to vec valjda spada u opis posla.

Link to comment

Ja samo da prijavim nakurnjake™ marke La Kurzza (ne znam da li ih ima u Srbiji). Odlični modeli i dizajn, cene OK, jedino za kvalitet još ne znam. Posebno mi se sviđa to što imaju gomilu ϕ2500 modela koji ja najviše volim. A plus je i to što ti prodavačice (bivše devojke Džona Holmsa i Roka Sifredija) pomažu u kabini i tom prilikom prvo evakuišu zgradu od nejači te ti potom pohvale tuki stavljajući nitroglicerin pod jezik, ali to već valjda spada u opis posla.

Edited by dig_chohano
Link to comment

e baš sam to htela da pitam, muške gaće eslip, može i te la karuzza, u kojim veličinama postoje?hoću da pređem na muške pa da znam otprilike... jer ne mogu da nađem odgovarajuće ženske boskerice.

Link to comment
e baš sam to htela da pitam, muške gaće eslip, može i te la karuzza, u kojim veličinama postoje?hoću da pređem na muške pa da znam otprilike... jer ne mogu da nađem odgovarajuće ženske boskerice.
one što Janko nosi na bilbordima deluju baš lady size
Link to comment
one što Janko nosi na bilbordima deluju baš lady size
l? :Djel se dele po slovima ili po brojevima?e. ozbiljno pitam. baš sam videla te bilborde... a i inače, ima ih u raznim veselim bojama i dezenima i deluju uglavnom da su pamučne. dok recimo ženkih bokserica skoro da i nema, a gde se nađe, uglavnom su gumirane i imaju takav šav na dupetu koji valjda služi ako nemaš šuljeve da ih nabaviš. Edited by slepa živana
Link to comment

nem pojma, ne dajem više od 10 dinara za gaćke, kupim odjednom 50kom da imam da nosim par godina pa dobijem popust 15%a imam i neke što mi je očuh ostavio u nasledstvo, njemu ih je deda ostavio a ja ih malo nosio pa spakovao i sakrio da bi ih poklonio ćerki kad malo poraste

Link to comment

ti ne sečeš te etikete?!ove od 8 dinara su xxl tj. italijanski xxxla za ove Jankove ćeš morati njega da pitaš ili da prošetaš do extreme intimo, mislim da veličine od 3 do 7

Link to comment
Ja samo da prijavim nakurnjake™ marke La Kurzza (ne znam da li ih ima u Srbiji). Odlični modeli i dizajn, cene OK, jedino za kvalitet još ne znam. Posebno mi se sviđa to što imaju gomilu ϕ2500 modela koji ja najviše volim. A plus je i to što ti prodavačice (bivše devojke Džona Holmsa i Roka Sifredija) pomažu u kabini i tom prilikom prvo evakuišu zgradu od nejači te ti potom pohvale tuki stavljajući nitroglicerin pod jezik, ali to već valjda spada u opis posla.
Ja samo da prijavim nakurnjake™ marke La Kurzza (ne znam da li ih ima u Srbiji). Odlični modeli i dizajn, cene OK, jedino za kvalitet još ne znam. Posebno mi se sviđa to što imaju gomilu ϕ2500 modela koji ja najviše volim. A plus je i to što ti prodavci (svi obdareni ko Džon Holms i Roko Sifredi) pomažu u kabini i tom prilikom ti ismeju veličinu tukija usput te šamarajući svojim kolbasima, ali to već valjda spada u opis posla.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...