Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

E u taj Etam vazda udjem sa cvrstom voljom da nesto i kupim, ali nikad ne nadjem broj :(. Makar ovde u bgd-u. PS. Da je samo u etamu :cry: vec i u intimisimiju i yamamay i u ostalim lepim radnjama. Ja sam dozivotno osudjena na Liscu :cry:(a problem je kombinovane prirode - velicina korpi + obim, kako god obrnem ispadne 90! a uopste ne izgledam kao sisata osoba, to jest zemska)
Zašto ne volite Liscu? Oni imaju baš širok asortiman za sve uzraste, veličine i prilike. Evo, za uobičajenu namenu (kuća- posao, a naročito za rekreaciju kao što je ples) moram da pohvalim Liscin brus model Ana, minimajzer u kojem grudi izgledaju za broj manje, a unutrašnja strana je pamučna. Košta oko 2.400 dinara. Legao mi je k’o ćelavom kapa. Šta mu fali, nije babeći.http://www.lisca.com/index.php?page=nedrce...SR&local=srZimogrožljivim ljubiteljkama tople, udobne i mekane odeće od prirodnih materijala, preporučujem hulahop čarape od bambusovog vlakna koje sam kupila u prodavnici Svilanit. Baš su skin friendly. Imam ih od prošle godine, tako da sam zaboravila tačan naziv proizvođača, ali evo opet sam ih izvukla i zaista uživam jer su mekše i udobnije od pamučnih, a pri tom su elastične i ne istežu se kao pamučne. Cena je bila oko 2000 dinara. Zašto u kineskim prodavnicama postoje samo neke sintetičke i plastične gluposti, a nema njihovih kvalitetnih stvari od bambusa, svile i porcelana nego to kupujemo od Hrvata i Slovenaca?
Link to comment

ja skoro da nista ne volim kod lisce. ni krojeve, ni dezene niti materijale. jedini gori mi je women's secret.a cene obicnih gaca su u lisci malo preterane.pri tome, da dodam na kredibilitetu, ja sam covek koji podjednako voli obicne pamucne gacurine iz kadinjace kao i la perla cipkaste kilote.

Link to comment
ja skoro da nista ne volim kod lisce. ni krojeve, ni dezene niti materijale. jedini gori mi je women's secret.a cene obicnih gaca su u lisci malo preterane.pri tome, da dodam na kredibilitetu, ja sam covek koji podjednako voli obicne pamucne gacurine iz kadinjace kao i la perla cipkaste kilote.
Pict/txt ratio na ovoj temi je očajan. O-ča-jan.
Link to comment

Normalne, brusevi 600-1000, gaće oko 250-400, majice 450-600.. I muški setovi su OK sa cenama i ima veliki izbor boja i kombinacija (sa kratkim rukavima, bez rukava, slip, uske bokserice..)* disclaimer - ovo navodim samo za neki veš koji je za ''svakodnevnu upotrebu'', udoban, pamučan etc. Ima i skupljih stvari, naravno.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...