Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

mislim da se ne razumemo. ne kazem ja da neke zene (sa odgovarajucim sisama, kukovima, dupetom i strukom) ne bi lepo izgledale u tom kupacem. kazem da bi vecina lepse izgledala u klasicnom bikiniju, posto u ovom, ako se nema odgovarajuci (a relativno redak) body type, izgleda se debelo, zdepasto i kratkonogo.

 

evo pogledaj i sama, ista zena u vecim i manjim gacama, definitivno izgleda krupnije u vecim. a nju su odabrali da ih reklamira zato sto dobro izgleda u njima. prosecna osoba moze da izgleda samo gore.

 

h_departmentbikinishighwaist_6.jpg

 

ne kontam ovaj model, ko ne zeli  da se ubacuje u manje materijala nek slobodno uzme neki jednodelni i ratosilja se ovog mikroprocepa koji ne sluzi nicemu sem da iz njega preliva djerdan od mesa

Link to comment

Bogme, ovde izbijaju raznorazni frustovi sa svih strana, potpuno nepotrebno. za smo na blic zena potralu pa i 'ajd' ali nismo :blink:

 

nemam nista pametno da dodam, no sam samo shockirana.

Link to comment

ja sam stava da su ti veliki kupaci neprakticni i da su samo za manekenisanje i izlezavanje pored bazena u nekom rizortu..drugi stav o njima nemam,neka nosi ko sta hoce..

a sto se frustova tice tu sam stava da svaka zena treba da voli sebe i svoje telo i da je 1 glupaca ako pada pod uticaje medija i mode,to mi nikad nije bilo jasno..

eto  -_-

Link to comment

Bogme, ovde izbijaju raznorazni frustovi sa svih strana, potpuno nepotrebno. za smo na blic zena potralu pa i 'ajd' ali nismo :blink:

 

nemam nista pametno da dodam, no sam samo shockirana.

 

A neee, ja bilo kakvu razmenu vatre na ppp doživljavam konceptualno i  koliko  je moguće bezlično.  ČvP ili truglići  vs. jednodelni, svejedno.

Moram da vam pokažem šta bih obukla iz ovih stopa i sedela pod suncobranom.

11047585_5027679_1000.jpg

 

Link to comment

evo i mene ispod suncobrana

 

S87808_21_model.jpg?sw=500&sfrm=jpg

 

kad zahladi ispod suncobrana, ovaj

 

S15133_21_model.jpg?sw=500&sfrm=jpg

 

za zatvoreni bazen ovaj

 

S22887_21_model.jpg?sw=500&sfrm=jpg

 

a za more ovaj, samo gace da se vezuju sa strane.

 

S21373_21_model.jpg?sw=500&sfrm=jpg

Link to comment

A neee, ja bilo kakvu razmenu vatre na ppp doživljavam konceptualno i  koliko  je moguće bezlično.  ČvP ili truglići  vs. jednodelni, svejedno.

Moram da vam pokažem šta bih obukla iz ovih stopa i sedela pod suncobranom.

 

 

 

bogami u onom izlivu frusta nije bilo nista konceptualno a pogotovo ne bezlicno

Link to comment

javljaj ako na nesto naidjes, molim te!

Ti specijalni su u  Falke radnji u Sarajevskoj, tu je i najveći izbor da ne trošiš vreme u ostalim. U ponedeljak u sve njihove radnje dolazi nova kolekcija Trijumf kupaćih. U Lisci grozni modeli. U Prizrenskoj iznad poslastičarnice ima radnja butik Žana sa italijanskim kupaćim Blubai Amarea  Marika Mare,   Linea Sprint i sl.cena 8300. Isti takav kupaći u Svetogorskoj preko puta Ateljea košta 6900.   U Prizrenskoj su priilčno navalentni.  Rekli su mi da ne tražim džabe ove starinske modele, pošto je kriza i svi su naručivali samo klasično, ništa trt- mrt kerefeke.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...