Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

gornji deo je grozan, kao oči zlog reptila. :(

:lolol:

 

jab' rekla da je to prisećanje na stare dobre bruseve sa žicama

 

ed.

a ove što je halloween postovala, videla pre 2 godine uživo na grčkoj plaži na jednoj ribi

izgledala je strava u tome

vitka riba, normalni atributi, ništa posebno, ali super joj stajao taj kostim, cela plaža se okretala

ko da je iz nekog filma izašla

Edited by dùda
Link to comment

Da, to je za one što imaju sise i guzice, a koje su bez je ovo hit leta.

 

 

heh, nemam neku zelju da se svadjam a temi o oblacenju, ali zaista se ne slazem. mislim da to stoji samo nekome ko je ko Dita, veoma sitna zena, pa sta god da obuce izgledace sitno. krupnije zene (krupnije od dite) u ovome meni obicno izgledaju jos krupnije, kada gace imaju toliko materijala da mozes da ih upotrebis za padobran. cak i obican sportski kupaci iz jednog dela cini da vecina zena izgleda krupnije, sto mozes da vidis na katalozima sa mrsavim manekenkama. dzinovske gace IMO nikako ne pomazu.

 

edit: i ako pogledas svoj prvi link, ista zena reklamira te gace, mid rise i low rise. najmrsavije izgleda u najmanjim gacama.

Edited by rajka
Link to comment

Nije tačno, ne pristaje samo sitnim ženama, tako se pod uticajem reklama doživljava moda.

Npr. Anita Ekberg u jednodelnom, dovoljnom za padobran. Ona bi jadnica, pretpostavljam sad upala u grupu plus size.

 

Jednodelni

tumblr_m4fvapL44X1rtr67io1_500.jpg

 

ae002.jpg

Link to comment

ne znam da li primecujes, ali anita, kao i dita, imaju izuzetno uzak struk. zene sa takvom gradjom mogu da nose sta hoce, ali vecina nema takvu gradju. mada, i kada pogledas ovu tvoju drugu sliku na primer, kada bi na njoj imala manje gace, izgledala bi mrsavije (bas kao i ona zena na katalogu koji si postovala).

Link to comment

jedini apsolutni uslov za taj kupaci je imanje kukova, ostalo se sve da podnijeti. model je takav da utjeruje gradju u oblik pjescanog sata koliko god je to moguce.

Link to comment

ja tu vidim jedan problem sa susenjem..

 

sto se mene tice sto manje materijala to bolje..idealno bez materijala kad god je to moguce

:thumbsup:

Ja na plazu nosim vise pari gacica, da mogu da se presvucem u suvo cim se malo prosusim. Koliko volim da budem u vodi toliko ne volim mokre stvari na sebi.

 

Inace mi nije jasan taj sve rastuci trend gde se bas maloj deci trpaju kupaci kostimi, kako decacima tako i devojcicama cak i gornji delovi..

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

:thumbsup:

Ja na plazu nosim vise pari gacica, da mogu da se presvucem u suvo cim se malo prosusim. Koliko volim da budem u vodi toliko ne volim mokre stvari na sebi.

 

Inace mi nije jasan taj sve rastuci trend gde se bas maloj deci trpaju kupaci kostimi, kako decacima tako i devojcicama cak i gornji delovi..

 

 

o tome ja govorim vec nekoliko godina..imam sestrica koji sad ima 6godina i ok,sad ide na bazen pa nosi kupaci,mislim da ce tako hteti ovog leta jer je vec navikao..ali do sada je bio bez kupaceg na plazi a cesto i jedino golisavo dete na jednoj obicnoj,seoskoj,divljoj plazi na Dunavu :(

Link to comment

i dugacke noge, posto vizualno skracuje, u odnosu na standardni bikini pogotovo.

Dobro, sve je to lepo, ali bez sisa  i dupeta ništa,  a to bi izgleda priznala tek pred streljačkim vodom.

Link to comment

Dobro, sve je to lepo, ali bez sisa  i dupeta ništa,  a to bi izgleda priznala tek pred streljačkim vodom.

 

mislim da se ne razumemo. ne kazem ja da neke zene (sa odgovarajucim sisama, kukovima, dupetom i strukom) ne bi lepo izgledale u tom kupacem. kazem da bi vecina lepse izgledala u klasicnom bikiniju, posto u ovom, ako se nema odgovarajuci (a relativno redak) body type, izgleda se debelo, zdepasto i kratkonogo.

 

evo pogledaj i sama, ista zena u vecim i manjim gacama, definitivno izgleda krupnije u vecim. a nju su odabrali da ih reklamira zato sto dobro izgleda u njima. prosecna osoba moze da izgleda samo gore.

 

h_departmentbikinishighwaist_6.jpgh_departmentbikinislowwaist_2.jpg

Link to comment

 kazem da bi vecina lepse izgledala u klasicnom bikiniju, posto u ovom, ako se nema odgovarajuci (a relativno redak) body type, izgleda se debelo, zdepasto i kratkonogo.

 

evo pogledaj i sama, ista zena u vecim i manjim gacama, definitivno izgleda krupnije u vecim. a nju su odabrali da ih reklamira zato sto dobro izgleda u njima. prosecna osoba moze da izgleda samo gore.

Nije to redak tip tela, vidljiv struk i jači kukovi. Na ulici dominiraju žene koje  se ne izgladnjuju i ne urnišu po teretanama a pri tom nisu ni zdepaste ni kratkonoge.

Razliku čini gornji deo kupaćeg kostima koji izdužuje figuru na fotografiji ovim V izrezom. Meni je najbolja varijanta donji deo sa prve fotke i gornji sa druge.

 

Divna mi je ova navala plus size manekenki. Ima da nose i kratko i usko. Maknite se, dok vas nisu pregazile.

Edited by halloween
Link to comment

zbog cega tako agresivno? :D

 

zar nije nosenje manjih gaca, koje ja zagovaram, i koje su i kratke i uske, vise u skladu sa tim body confidencom, od nosenja gacetina koji ti prekrivaju 3/4 stomaka?

Edited by rajka
Link to comment

 

 

zar nije nosenje manjih gaca, koje ja zagovaram, i koje su i kratke i uske, vise u skladu sa tim body confidencom, od nosenja gacetina koji ti prekrivaju 3/4 stomaka?

 

 

i vise u skladu sa zdravljem jajnika

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...