Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

Ja samo da prijavim nakurnjake™ marke La Kurzza (ne znam da li ih ima u Srbiji). Odlični modeli i dizajn, cene OK, jedino za kvalitet još ne znam. Posebno mi se sviđa to što imaju gomilu ϕ2500 modela koji ja najviše volim. A plus je i to što ti prodavci (svi obdareni ko Džon Holms i Roko Sifredi) pomažu u kabini i tom prilikom ti ismeju veličinu tukija usput te šamarajući svojim kolbasima, ali to već valjda spada u opis posla.
:lol:
Link to comment
Ja samo da prijavim nakurnjake™ marke La Kurzza (ne znam da li ih ima u Srbiji). Odlični modeli i dizajn, cene OK, jedino za kvalitet još ne znam. Posebno mi se sviđa to što imaju gomilu ϕ2500 modela koji ja najviše volim. A plus je i to što ti prodavci (svi obdareni ko Džon Holms i Roko Sifredi) pomažu u kabini i tom prilikom ti ismeju veličinu tukija usput te šamarajući svojim kolbasima, ali to već valjda spada u opis posla.a pogledajte i kako mi stoji

tumblr_llxo57yMFL1qzfebyo1_r1_500.jpg

Link to comment
  • 3 months later...
Ja sam zahvalan nepoznatom proizvođaču na nepojmljivom kvalitetu vojničkih dugih gaća, jedinog artikla koji sam poneo/ukrao iz Niša. Da samo njih obučem, ne bi mi bilo hladno nožurdama.
Dešifrovao etiketu - "Teteks" Tetovo, 1986.
Link to comment
Dajte preporuke za savršeni brus bez fišbajna (cena nebitna).Edit: ali da nije sportski.
e sad, nisam sigurna da je to sto cu ti predloziti jos uvek u funkciji, ali preko puta pravnog, u bulevaru kralja aleksandra 72, preko puta metropola nalazila se radnja sa trijumfovim artiklima. ja pazarila jedan jako dobar, vrlo cvrst, sasvim jednostavan, beo, bez cipki i ostalih papazjanija pa malo podseca na sportski, ali nije, barem nije onaj sa bratelama kao kod sportskog jednodelnog kupaceg, vec su mu bratele normalne sirine. nije bas jeftin (oko 5000 bio), ali ja udobniji brus nisam koristila (da budem sasvim iskrena, vidjala sam mnogo lepse a pogotovo nije narocito sexy :-)))) no, udobniji, bolji za pranje, diskretniji brus nisam imala...
Link to comment

Trijumf je još tu. Ulazila sam mislim da su mi ponudili baš takav kao tvoj (na sniženju je), ali imaju samo beli, pa razmišljam.To mi treba, nikakvi karnerići, cirkoni, sunđerasti pušapovi i fišbajni koji bodu u sisu posle 5 pranja (mada Trijumf neće i kad ima fisbajn, Njemac je to).

Link to comment

nevezano od teme, ali sam pretprosle nedelje slucajno svratila u moju omiljenu skupu radnju sa donjim veshom, za koju skoro nikad nemam para i nehajno iskopala chantal thomass roze-sivi komplet za svega 32 jura. :s_w:

Link to comment
  • 3 weeks later...

ajmozenegace. u radnji sto se zove menjacnica u makedonskoj ulici, pored nekadasnje orijentalne poslasticarnice kamila, palmers rasparen ves po bagatelnim cenama. gace sinteticke alimakovoli po 200, bruskisi do 500, potkosulje 300 dindzi.

Edited by cmrlj
Link to comment

radnja se zove tema, ja mislim. to cak nije ni rasprodaja vec stalno imaju te cene. ja vec kupovala, kvalitet pravi, brusevi sjajni.nije mi jasno odakle to uzimaju, na etiketama su neke druge cene, kao da su iz nekog hiper marketa ili nesto, ne razumem.u women'secret-u snizenje 70% pa na tu cenu 30%, ima fenomenalnih kupacih, pa ko voli.

Link to comment
radnja se zove tema, ja mislim. to cak nije ni rasprodaja vec stalno imaju te cene. ja vec kupovala, kvalitet pravi, brusevi sjajni.
na kesi pise menjacnica djokovic. i mogla si i ranije da prijavis da ne idem okolo gologuza :D Edited by cmrlj
Link to comment

iznad pise TEMA, tu je bio neki kafic tog imena, mozda je natpis ostao od toga. a pored je menjacnica, pa su se mozda potpomogli njihovim kesama. a mozda je i vlasnik isti. ko ce ga znati. :unsure: veruj mi da ovu temu nisam primetila do malopre! cak mi je nestvarno i da postoji u zasebnom obliku. al' nisu forumasi neobazrivi, nisu. cool.gif

Edited by vin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...