Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

heh, a ja bas obrnuto. meni bitno da ono sto mi ide direktno do koze bude super (prirodni materijal, da je prijatno i udobno).
Imam i ja neki donji vesh , al ga nikad ne mogu da nadjem kad mi treba.Ujutru idem rano sa Otelom ( Otelo je pas) na poljane, a uvek se kao nesto zurimopa me mrzi i da ga trazim. Nekada obujem i cizme na bose noge (eto vidish za sto jedobro da dajesh veliku lovu za udobne cipele ;) )Al, ako je bash neka specijalna prilika nadje se i nesto cipkasto (nix pamuk) :lol: A da me Bog sacuva i sakloni od ovakvog donjeg vesha koji ovi Njujorchani arche(iz Gazzinog filma). Radije onda sindrom Basic Instict.
Link to comment

mogu ovde da prikacim spavacu odecu?dakle, dobila sam skoro ovakvu spavacicu:ali vise volim pidzame.gde ima dobrih pidzama, da nisu preskupe, i da onako izgledaju kao da u njima mozes i da skoknes po hleb, kad te mrzi da se oblacis? (ili bar da otvoris vrata postaru. dobro, ovo drugo je malo dvosmisleno)

Link to comment

meni to najomiljenija garderoba, donji deo pidzame.na svaki napoljni koncert, samo to.ako mozes iz inozemstva, najbolja adresa gap.druga na listi, h&m, ali muski departman.doduse, pokupovala sam jesenas u springfildu par komada, ali nije neki veliki izbor.rece mi neko da u marks&spenseru u delta sitiju ima lepih kariranih, ali jos ne odoh tamo.

Link to comment
meni to najomiljenija garderoba, donji deo pidzame.na svaki napoljni koncert, samo to.ako mozes iz inozemstva, najbolja adresa gap.druga na listi, h&m, ali muski departman.doduse, pokupovala sam jesenas u springfildu par komada, ali nije neki veliki izbor.rece mi neko da u marks&spenseru u delta sitiju ima lepih kariranih, ali jos ne odoh tamo.
hvala, lubo, pogledam ove domace cim budem dospela.za razliku od spoljasnje odece, volim da su mi pidzame sto kariranije, prugastije ili sarenije. recimo, nesto ovakvo:
Link to comment
za razliku od spoljasnje odece, volim da su mi pidzame sto kariranije, prugastije ili sarenije. recimo, nesto ovakvo:
oprezno s okomito prugastima (posebno smeđe-sivo-zelenih), daje štih kroničnog bolesnika. mećnimo ovako:21feWKgzOTL._AA160_.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...