Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

'panties with sideslit and side ties with pearls, perfect for picking flowers on a summers day'? ko bi ovo nudio usred zime, mada su mnooogo slatke
Ne verujem da pospesuje broj ubranih kitica.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Pamuk je zakon i Women secret pamucne gacice i grudnjaci. Nista lepse i prirodnije. Tange ne volim. Volim da nosim vec u paru (gacice i grudnjak da se slazu).... Preovladjuje siva, ljubicasta, crna i roze boja :wub: Imam i tih cipkanih, no ne volEm nesto mnogo da ih nosim. :unsure:

Link to comment
  • 3 weeks later...
smi, dapače (prestić ćemo politiku po posjećenosti :D )
Kao oficijelno lice, morala bi misliti i o zdravlju PPPServera, koji bi to teško preživeo. ;) Ostarele forumaše da ne pominjemo.
Link to comment
jel sme ovde da se kaci sopstvena fotka u nasusnom ili to rezultuje banom ?
Ko što jednom negde reče neki nebitan lik: čekamo!
Forumašice u vešu, eto šta. Nema tu morala i porodičnih vrednosti. Da sam admin, ja to ne bih dozvolio.
Kao oficijelno lice, morala bi misliti i o zdravlju PPPServera, koji bi to teško preživeo. ;) Ostarele forumaše da ne pominjemo.
Vid' sad ovu dvojicu! angry.gif
Link to comment
Kao oficijelno lice, morala bi misliti i o zdravlju PPPServera, koji bi to teško preživeo. ;) Ostarele forumaše da ne pominjemo.
U bre Indy, gde te sve necu sretnem :lol: Pa ti i ja i nemamo vishe veze sa donjim veshom.A i valjda se skidamo samo po pomrchini, pa ko to josh gleda <_< Ti zbog tople klime,ja zbog godina ;) Meni je stvarno uvek bilo bezvezno da dajem lovu za neki skupocen donji vesh.Kao i za skupo vino. Volim da troshim pare samo na ono sto se spolja vidi. Edited by Teja
Link to comment
Meni je stvarno uvek bilo bezvezno da dajem lovu za neki skupocen donji vesh.
heh, a ja bas obrnuto. meni bitno da ono sto mi ide direktno do koze bude super (prirodni materijal, da je prijatno i udobno).
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...