Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

E u taj Etam vazda udjem sa cvrstom voljom da nesto i kupim, ali nikad ne nadjem broj :(. Makar ovde u bgd-u. PS. Da je samo u etamu :cry: vec i u intimisimiju i yamamay i u ostalim lepim radnjama. Ja sam dozivotno osudjena na Liscu :cry:(a problem je kombinovane prirode - velicina korpi + obim, kako god obrnem ispadne 90! a uopste ne izgledam kao sisata osoba, to jest zemska)
Zašto ne volite Liscu? Oni imaju baš širok asortiman za sve uzraste, veličine i prilike. Evo, za uobičajenu namenu (kuća- posao, a naročito za rekreaciju kao što je ples) moram da pohvalim Liscin brus model Ana, minimajzer u kojem grudi izgledaju za broj manje, a unutrašnja strana je pamučna. Košta oko 2.400 dinara. Legao mi je k’o ćelavom kapa. Šta mu fali, nije babeći.http://www.lisca.com/index.php?page=nedrce...SR&local=srZimogrožljivim ljubiteljkama tople, udobne i mekane odeće od prirodnih materijala, preporučujem hulahop čarape od bambusovog vlakna koje sam kupila u prodavnici Svilanit. Baš su skin friendly. Imam ih od prošle godine, tako da sam zaboravila tačan naziv proizvođača, ali evo opet sam ih izvukla i zaista uživam jer su mekše i udobnije od pamučnih, a pri tom su elastične i ne istežu se kao pamučne. Cena je bila oko 2000 dinara. Zašto u kineskim prodavnicama postoje samo neke sintetičke i plastične gluposti, a nema njihovih kvalitetnih stvari od bambusa, svile i porcelana nego to kupujemo od Hrvata i Slovenaca?
Link to comment

ja skoro da nista ne volim kod lisce. ni krojeve, ni dezene niti materijale. jedini gori mi je women's secret.a cene obicnih gaca su u lisci malo preterane.pri tome, da dodam na kredibilitetu, ja sam covek koji podjednako voli obicne pamucne gacurine iz kadinjace kao i la perla cipkaste kilote.

Link to comment
ja skoro da nista ne volim kod lisce. ni krojeve, ni dezene niti materijale. jedini gori mi je women's secret.a cene obicnih gaca su u lisci malo preterane.pri tome, da dodam na kredibilitetu, ja sam covek koji podjednako voli obicne pamucne gacurine iz kadinjace kao i la perla cipkaste kilote.
Pict/txt ratio na ovoj temi je očajan. O-ča-jan.
Link to comment

Ja sam rob Bugatti veša, mislim da imam skoro sve setove (panties - brus - majica na bretelice).ditejls, ditejlspf, sajt im je bzvz. Nema ni pola stvari, pogotovu onih u raznim bojama koje ja preferiram.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Normalne, brusevi 600-1000, gaće oko 250-400, majice 450-600.. I muški setovi su OK sa cenama i ima veliki izbor boja i kombinacija (sa kratkim rukavima, bez rukava, slip, uske bokserice..)* disclaimer - ovo navodim samo za neki veš koji je za ''svakodnevnu upotrebu'', udoban, pamučan etc. Ima i skupljih stvari, naravno.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...