Jump to content
IGNORED

Fotografija - Razno


jms_uk

Recommended Posts

Ne slucajno, njegove fotke su upravo takve. Mislim, lepo je ko voli.

 

 

Uh, meni to tvrdo svetlo po zategnutim telima vazda interesantno, jos ako je majstor to fotografisao... btw. ovo uopste nije lako izvesti.

 

Volem Helmuta ali nije bog svakako. Bas taj njegov kvalitet (hladnoca) je i njegova najveca mana odnosno prepreka ka nekom artizmu koji se meni licno vise dopada.

Edited by Caligula
Link to comment

Vecina tih zaista velikih imena su (isuvise) blizu svetu visoke mode i selebritija da bi kod mene izazvali neku vecu emociju. Ja nisam preveliki ljubitelj snazne studijske rasvete i preferiram available light (ili ono sto je namesteno da izgleda tako), a to su stvari koje nisu bas na ceni u fashion/magazine/celeb svetu.

 

Meni je ovaj covek koji je uradio akt Aineko (fotka u njenom ranijem postu) mnogo zanimljiviji npr. Kao i sijaset drugih (profesionalaca) koji nisu (mega) poznata imena.

 

binh.jpg

Link to comment

Vecina tih zaista velikih imena su (isuvise) blizu svetu visoke mode i selebritija da bi kod mene izazvali neku vecu emociju. Ja nisam preveliki ljubitelj snazne studijske rasvete i preferiram available light (ili ono sto je namesteno da izgleda tako), a to su stvari koje nisu bas na ceni u fashion/magazine/celeb svetu.

 

Meni je ovaj covek koji je uradio akt Aineko (fotka u njenom ranijem postu) mnogo zanimljiviji npr. Kao i sijaset drugih (profesionalaca) koji nisu (mega) poznata imena.

 

binh.jpg

meni jos zanimljivija od njega je njegova zena :). ti znas o kojim fotkama pricam (nema ih na netu pa ne mogu da ih kacim, ne znam kako radi kopirajt :) ). na zalost, ona se uopste nije eksponirala i ne znam ni da li se jos uvek bavi fotografijom. to njeno polusvetlo-polutama koje vaja telo mi je def. omiljeno.

Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Aj da vidimo. Cene diktira potraznja, potraznja se pojacava kad ljudi koji se osecaju posebnim shvate koliko je kul vucarati kanon av uz par objektiva u koznoj torbici po savoj maloj. Staklenac je nepretenciozno mesto sa soc smekom gde nisam vidjao kulovgradski hipsteraj, ali i sam plakat za savamalsku berzu mi govori da ce tamo biti vise frizurica no fotoaparata

 

Recimo da preterujem pa da zavrsimo pricu

Edited by Caligula
Link to comment

a ti lepo izbaci na improvizovani [tand par aparata iz steka, po mogucstvu sa koznom futrolom, i hiljade evra bice tvoje. 

hipsteri se ne razumeju u tehniku

;)

 

 

dodje mi da spravim kakvu kameru opskuru, imam kvalitetnu kutiju za cipele, batinu. 

Link to comment

Ma kakav aparat, odnecu camovu dasku sa rupicom na sredini i prodacu je za par iljada evra uz spiku da je to prva kamera ikad, napravljena od kobilice Santa Marije

 

jebeni majmuni

 

uh sto sam se iznerviro

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...