Jump to content
IGNORED

it's always sunny in philadelphia


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

ima li kraja denisovoj narcisoidnosti?
Nema :DSkoro da mi dodje da ti ispricam u sta se pretvori do kraj :D
Link to comment

Znači™, ja sam se sad opet primio i opet gledam random epizode i uživam preko svake mere. :D Poslednja mi je bila sa severnokorejskim restoranom i Čarlijevom verenicom. laugh.giflaugh.gifInače, još jedna fenomenalna stvar kod serije je što sam konačno dobio još neka imena easy listening picikato kompozitora iz pedesetih i šezdesetih, i sada imam humorističko-jebačke ringtonove. Ova je trenutno. cool.gifhttp://www.youtube.com/watch?v=5irxXhSCaq0&feature=relmfuedit:hahahahahahaha! kakvo je blago ova serija! :Hail: :Hail: :Hail:

Edited by Lrd
Link to comment
sve sto imam da kazem je407616.jpg
hahahahaha, dva majmuna. odlicni su kad se navuku na krek, kao deo velikog zivotnog plana. living the dream :lol: aaa, sad ne mogu da docekam da odgledam sve.upravo sam odgledala charlie goes america all over everybody's ass. pokusavam da nadjem klip kad mekpojl balavi sestru. to je nesto najgadnije sto sam videla... gorecete u paklu sto sam se nauvkla na ovu bolestinu.inace, carli kida:http://www.youtube.com/watch?v=6lKoo8jJzYs+i've got the good lord going down on me. moron :D
Link to comment
mislim da sam zaljubljena u čarlija. mislim da je vreme da prestanem da gledam. bilo šta.
Tvoja romantična osećanja prema Čarliju mogu da znače dve stvari. Ili:- si videla šta sve radi zbog vejtresice, koliko je beskrajno odan i predan i spreman na sve, pa te to samlelo i svojilo- si apsolutno prsla i Filadelfija je skršila poslednje ostatke...bilo čega u tvom mozgu i sada se javljaju ovakve blago rečeno bizarne pojave. Kao što se meni desilo. :lol:
Link to comment
mislim da sam zaljubljena u čarlija. mislim da je vreme da prestanem da gledam. bilo šta.
ja nisam zaljubljena, ali ga najviše volim. i istina, truly je dirljivo koliko je nepokolebljiv kada je konobarica u pitanju.
Link to comment

uh, ja sam popriličan manijak kad je gledanje u pitanju. ovo još sporo ide, pošto se bavim ovih dana distrakcijama koje se klasifikuju pod pojmom "život van tv serija", pa mi slabije ide. inače umem da spičim celu seriju za vikend. sem toga, kako sam se približavala poslednjoj sezoni, tako sam usporavala, pošto mi bude žao kad sve odgledam. za sada najutisak iz sedme sezone, mek koji se ugojio preko 25 kila za potrebe serije. talk about dedication! dobio ideju da se nagoji gledajući sitkome koji isto tako traju godinama, a likovi izgledaju sve bolje, mršavije, preplanutije i mlađe, pa on rešio da se napravi na kršinu: http://www.youtube.com/watch?v=nl3DKsWNZU0&feature=relatedinače, beba koja se pojavljuje na kraju prethodne sezone je mekova i dijina beba u stvarnom životu. a da, čarli je oženjen glumicom koja glumi konobaricu. da mi je da vidim samo 1 dan u njihovim životima. to ne može da bude baš sasvim normalno :D kad smo već kod bebe, epizoda u kojoj prave opelo dijinoj bebi, sa sve mrtvim kučetom u sanduku- prestrašno.ovo sa todler pedžentom, skandal. frenk kojeg šminka pogrebnik i koji u pozdravnom govoru uverava roditelje da ne želi da im jebe decu.... jenki dudl klinac... sweet dee sa onom ružnom klinkom i pesmom mame su sranje! potpuni pakao. dobra je stvar da su kanalisali ludilo u tv seriju, definitivno bi do sada nekog roknuli, unakazili, silovali i sve to zajedno. i pojeli. frenk bi pojeo, garant. stoka odvratna! :wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...