Jump to content
IGNORED

zen trenutak


gospa buba

Recommended Posts

Jasmin se tretira kao mirisni caj, uglavnom se sluzi izmedju razlicitih ukusa, tipa posle slanog a pre slatkog i obrnuto, jer ubija sve "ukuse" u ustima. Takodje, njegov miris opusta, bar mene. Ove kuglice su "fancy" varijanta i sluze da impresionirate goste. :)

Link to comment
"Rucno uvijeni listovi belog caja cvet jasmina i nevena..." i ja se usrao malo a osusen je kuglica obicna...
viđala ja te kuglice po turskoj, baš zamamno izgledaju, nejeftine popriličnodonela iz grčke beli čaj sa šafranom, diiiiivan, nekako opušta i smiruje Edited by duda
Link to comment
  • 5 months later...

my cup of tea now: aromatizovani, crni caj - aroma jagode i krema, komadi jagode, cvet kamilice, bela cokolada. cini mi se da sam lepo zadovoljio sebe za ovo vece. prvo cokoladni fondant, i sada pijuckam caj.  :wub:

Link to comment

Nana je majka? Definitivno.

 

jgb. tek sam juce video ovu temu, pa vadim nesto iz 2010-te. nana je podcenjen caj. uvek kada sam bio napet, ovaj caj je odagnao napetost tj, zamenio ga smirenim zagrljajem. nesto slicno kao kada te je nana grlila. nista senzacionalno, a prija. da imam bastu, definitivno bih gajio nanu, i to bi bio jedan kvalitetan caj. eksperimentisao bih sa drugim sastojcima, dok ne nadjem odgovarajucu aromu, ali pritom bih ostavio nanu kao glavni caj. nanu imam na terasi svake godine, ostavim semenke sa sveta za svaku sledecu godinu, ali to je vise zbog mirisa. 

 

 

 

mcot veceras je: aromatizovani crni cejlonac. suvo grozdje, delovi limuna i jagode.

Link to comment

U Rodi na vikend  promociji Hyson čaj- zeleni sa aromom graviole uz njega gratis kutija čaja od hibiskusa i šipurka, 207 din. Kutija pomenutog zelenog čaja ima 45 g u filter kesicama, ukus je blag, aroma diskretna, nije od onih zelenih čajeva što dižu iz mrtvih. Uzela za posao zbog filtera, da malo promenim Lords zeleni sa jasminom koji je jači a jeftiniji, čini mi se da povremeno valja promeniti i vrstu i proizvođača.

 

Nego, ako neko ima preporuku za roibos čaj i gde se može kupiti, a da nije Teekane, DM-ov Das gesunde plus,  Fructus (ove sam probala).

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...