Jump to content
IGNORED

zen trenutak


gospa buba

Recommended Posts

sadasnja Kuca caja treba da propadne ako nista drugo sto su sadasnji likovi jednostavno oteli posao prvobitnom vlasniku i osnivacu firme. neka crkne sadasnja Kuca caja jer im ne ponuda bedna jer o caju znaju koliko i ja o kvantnoj fizici, to je za njih samo kinta. a opet, osnivac firme je bas poznavalac i zaljubljenik u caj. i tako...

Edited by Pontijak
Link to comment

oteli!?koliko znam davor je, pošto je prodao kč, ostao da vodi business kao direktor. pa se zeznuo i dao čajeve maksiju. a i on sam je hteo da predje na posao sa kafom... tu sam priču čula onda, po tome bi ispalo da je on (nenamerno) zeznuo novu vlasnicu.

Edited by Lucia
Link to comment

SmallTree ce obnoviti "bazicne" zalihe bar mi tako rekose..Jos uvek imaju kredita kod mene.Ali to sto kaze Lucia ono "kreni, pa stani" ume da nervira.Ali jbga biznis je surov...ST je trebao i da otvori i prodavnicu al verovatno nemaju lufta za to...

Link to comment
  • 1 month later...
pijem caj on nane i od kamilice. ostale cajeve smatram izrazito homoseksualnim.
Tako je. Od nane za sraćkavicu a od kamilice za nazeb i grip. Ostalo nije primereneo našem socijalisitčkom samoupravnom razvoju, dohodovnim odnosima zasnovanim na razmeni rada i sredstava, pravoslavnoj tradiciji koja se tajno pogovara s vizantijskom baštinom pomoću mita o hromome tronogome vuku, te ratničkoj tradiciji.
Link to comment
  • 1 month later...

ja ovih dana pijem biljne čajeve i baš mi prijaju..skuvam oko pola litre vode i ubacim koji klinčić i prstohvat hajdučke trave,nane i majčine dušice,iseckam nekoliko šipuraka pa ostavim 5-10min,procedim i pijem celog dana nekada hladnog,nekada ga ugrejem.. klot,nezasladjen ili sa malo meda :wub: još ću kupim koprivu i kamilicu...i neke knjige o lekovitom bilju,da učim :)

Edited by ivy
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pazario sam danas u Ušću, kod ST, Mlečni Ulong, i ako mi je stvarno bilo skupo. Sad ga pijem i vredi svaku paru. Totalno specifičan, ali blag ukus i to kako se ukus mleka provlači kroz čaj je fenomenalno.

Link to comment

vidiš, baš pre nego što ću krenuti u kupovinu, video sam tvoj post. i opet se vratio sa običnim ulongom, onom formozom. jbg, pomirisao sam taj mlečni onako iz tegle i previše mi je nekako, veštačka ta aroma mleka, prejaka, a ova prodavačica nije uspela da me ubedi da nije aromatizovan. pitao sam je, ona kaže da ga natapaju mlekom tokom fermentacije. pitam, mlekom ili aromom, ona u zbun. možda grešim, ali da je jeftiniji i uzeo bi da probam.iaonako sam spuco pare na fenix eye, jebo me on. navuko sam se opako, prvo bio dobio direkt iz Šangaja, i od onda evo drugi put puštam da me ovi s Ušća šišaju. preskupi su. nešto kontam, ako ne zarađuju x4 na tim čajevima, ne zarađuju ništa .

Edited by banatjanin
Link to comment
vidiš, baš pre nego što ću krenuti u kupovinu, video sam tvoj post. i opet se vratio sa običnim ulongom, onom formozom. jbg, pomirisao sam taj mlečni onako iz tegle i previše mi je nekako, veštačka ta aroma mleka, prejaka, a ova prodavačica nije uspela da me ubedi da nije aromatizovan. pitao sam je, ona kaže da ga natapaju mlekom tokom fermentacije. pitam, mlekom ili aromom, ona u zbun. možda grešim, ali da je jeftiniji i uzeo bi da probam.iaonako sam spuco pare na fenix eye, jebo me on. navuko sam se opako, prvo bio dobio direkt iz Šangaja, i od onda evo drugi put puštam da me ovi s Ušća šišaju. preskupi su. nešto kontam, ako ne zarađuju x4 na tim čajevima, ne zarađuju ništa .
SmallTreeju je upravo pukao SQL, pa ne mogu da uradim potpuno poređenje cena, ali čini se da je u odnosu na moju omiljenu ljubljansku čajdžinicu cena mlečnog ulonga 2,5 puta veća.
Link to comment
Kakav je Phoenix eyes?
slatkast i dosta taninski, moraš da paziš na minutažu da ne zagorči. aromatičan, bez previše "zelenih" aroma - koje ne volim - i nekako mekan, svilenkast. recimo da je po strukturi blizak belim i polufermentisanim čajevima (kao što ulong). Edited by banatjanin
Link to comment
Video "kuca caja" kesice u Liliju???Hmmm jel to oni ponovo krecu ali kroz maloprodaju ili sta?
Kasnim, ali ipak: da, imaju već neko vreme prodavnicu u Mišarskoj - bar se nadam da nisu opet nestali u poslednjih par meseci. Ali iako su mi bliži, i dalje pazarim samo kod SmallTree (a dobili su ponovo i satsumu u ST :) )
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...