Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Nije to krađa, to je format. (A dal su platili, to baš ne znam)
Pa u tome je razlika.Send from WC solja by BVK
Link to comment

Ma naravno. Samo da izrazim i svoj prezir prema preuzimanju "formata" i tom copy-paste stvaralaštvu koji je odvelo TV ka nepatvorenom moronluku.

Link to comment
Nije to krađa, to je format. (A dal su platili, to baš ne znam)
pa nije to rijaliti gde ces da platis licencu i radis identicnu emisiju. covek je ukrao colbertov segment i dao mu skoro isto ime.
Link to comment

Ja ne razumem pojedine diskutante ovde. Amerikanac napravi, na primer, ajped. Kinez napravi slican dizajn, ali umesto retina ekrana stavi neki jadni, full low definition ready, umesto gorila stakla stavi najlonsku foliju, a umesto aluminijuma stavi jeftinu plastiku, unutra stavi najjeftiniji procesor i stari android, i to nazove QiPad. Ili, Rus osmisli tasnu Luj Buton, od najgoreg skaja koja se raspada posle tri nosenja. Jel da da je bljak? E pa ovo Kesicevo smece je otprilike to, neoriginalno, nekvalitetno, derivativno i ponizavajuce, i, za razliku od turskog Star Wars filma koji je snimljen zato sto original nije mogao da se prikazuje bas u svakom anadolskom selu, potpuno nepotrebno.Ljudi, recenica "za nase uslove je dobro" ne postoji u globalnom drustvu. Ili je dobro, ili nije dobro.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Tacno.Ali jeb'o Kesica, ono sto mene zanima je sledece: sta je tacno problem sa nama? Ja nisam preterano kreativan, ali zar je moguce da su svi talentovani ljudi ili pobegli ili umrli ili nesto trece. Ne verujem, zato pitam: gde su ti ljudi? Nije samo problem televizije i slicnog mejnstrima. Kada covek pogleda sta se pise po netu, moze da naleti samo na one koji po ceo dan prevode ili otvoreno kradu tudje ideje.

Link to comment

ovo je njuz.net ekipa, sta ste ocekivali?malo sam se nosila mislju da posaljem link producentima s&k, ali su mi rekli da sam zlobna na uspeh novog humora u srbiji.zao mi kesica, u davna vremena je bio i kreativan i duhovit. ali ciljna grupa to nece, njuznet je maksimum saljivdzijasenja.

Link to comment

mene sprecava da posaljem link, sa sve elaboriranim kontekstom plagijata, samo zato sto smatram da to nije moj posao.

Link to comment

sve je tvoj posao, gradjaninu pokorni, kad drzava ne funkcionise.mada, zaista je cudno da bi bivsi foks uzeo da emituje nesto sto nije kopirajt regulisano. preveliko je ovo kopiranje formata da bi moglo da se vadi kao u slucaju ivanovica.

Link to comment

onda je to super mismas, jer ima 70 posto stjuarta i 30 posto kolbera.samo se nadam da nece da pokusa da imitira kolbera, to je mesto rezervisano za hellu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...