Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

ponovio bih za tebe jednu rec: minimaks. sta je snobovski u odbijanju da se konzumira netalenat i neduhovitost?

Edited by gazza1
Link to comment

Zato što je svrha ove emisije eksplicitni mocking političke elite koji kači široka populacija. I mislim da je to uradjeno za prolaznu ocenu.Ja o ovome neću pričati tokom večere ni sa kim, niti ću puštati ljudima iz oduševljenja, ali ne mislim da je debilno ko Ivanović.

Edited by MayDay
Link to comment

Dosadno i neduhovito. Smešno samo ovima u studiju. Jeftino za realizaciju. Kesić je kesa kao i tekst. Ovakve stvari mora da igra neko mnogo dobar - npr - Đura (o B. dugmetu) kod Ivanovića. To je smešno.

Link to comment
I mislim da je to uradjeno za prolaznu ocenu.
za dvojku, recimo. mozda 2+. ono sa izjavama politicara je besmisleno i jadno, mozda ima 3 poluuspela fazona sveukupno... a i sa boljim tekstom je potrebna neka, da kazem "smesnija", licnost. ali da, u poredjenju sa necim najgorim na svetu je prilicno dobro.
Link to comment

ali kako su bezocno pokradeni stewart i colbert, cak je ukrao colbertov segment "word".

Link to comment

Pa šta ako je pokrao, barem nama daje malo. :fantom:Meni ovo ok, za srpske tv uslove. bolje od postojećih sadržaja. Davno sam odustao od poređenja ovdašnjih medijskih sadržaja sa kvalitetnim inostranim programima.

Link to comment

meni nije zato sto imam internet pa ne moram da gledam nase televizije. nije u pitanju poredjenje kvaliteta vec cista kradja. jel ima tu nekog kreativnog ili samo prate strane televizije i gledaju koga ce da opeljese?!

Link to comment
meni nije zato sto imam internet pa ne moram da gledam nase televizije. nije u pitanju poredjenje kvaliteta vec cista kradja. jel ima tu nekog kreativnog ili samo prate strane televizije i gledaju koga ce da opeljese?!
Nije to krađa, to je format. (A dal su platili, to baš ne znam)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...