Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Nisam imao prevelika ocekivanja, ali sam mislio da cu pregurati bar prvu epizodu. Desetak minuta uspeh. Gutovic je Sojic, Maljevicka ni onda nije znala da glumi, Djuricko onako sam za sebe... ostali se nisu pojavili.

Link to comment

Tempo se ubrzao ulaskom trivalićke!Maljevićka od sve glume naučila da pokaže sise!Ipak mislim da je režija najlošiji segment!SUS moraće svi mnogo bolje ako misle da naprave nešto.Send from WC šolja by BVK

Link to comment
Tempo se ubrzao ulaskom trivalićke!Maljevićka od sve glume naučila da pokaže sise!Ipak mislim da je režija najlošiji segment!SUS moraće svi mnogo bolje ako misle da naprave nešto.Send from WC šolja by BVK
Ja pak mislim da je dramaturgija bila ocajna.Jel se zna zbog cega su tacno Srbljanovicka i Radovic napustili projekat?
Link to comment
Ja pak mislim da je dramaturgija bila ocajna.Jel se zna zbog cega su tacno Srbljanovicka i Radovic napustili projekat?
Otprilike moze se reci da je dramaturgija fulala , ali sam ocekivao da rezija pokrije malo....Ovo dvoje su izasli jer "nije im garantovana potpuna kontrola u kreativnom procesu".Drugim recima nisu mogli da im garantuju "poslednju rec"....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...