Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Ne mogu da se složim, kada govorim o produkciji tj produkcijskoj kući ona može biti domaća kao npr Emotion čak i ako radi sve licencirane formate ( VB, OT MKMP, TLZP... ), može biti domaća kao Adrenalin koji radi seriju Folk koja nije licenca već napravljeno baš od strane produkcije, a može kao Constantin biti i strana produkcija koja radi stranu licencu samo na srpskoj televiziji.

Link to comment

Jeste, ja sam Dejan Jocić

de si bre?!?

:s_w:

 

apropo konstantina, ne jede se sve što leti

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Jeste, ja sam Dejan Jocić lično. Pa na forum dolazim da bih se informisao između ostalog.

Kad si se već javio isplati ljudima plate što duguješ što da se tužite!
Link to comment

Nemci su se povukli, te je Constantin prsao, ima tome skoro godinu dana. Pre toga su radili Dođi na večeru, Paklenu kuhinju i Porodične tajne, i to su sve njihove licence. Gomila ljudi koja je radila tamo je prešla u Emotion, neki u Adrenalin, a gde bi pa drugde. Meni su isplatili sve što su mi dugovali, jako brzo, iako su prsli jer nisu postigli dogovor s Prvom, pa su hteli na Novu, a onda je Nova prsla.

Link to comment

Okej, da li se zna šta je sa Vision Team-om. Đurković je trebalo da bude direktor Nove, ali sad mu to ne daje mogućnost da obnovi saradnju sa Prvom ili sa nekom drugom tv.

 

de si bre?!?
:s_w:

apropo konstantina, ne jede se sve što leti

Evo me, čekam da sednem u novu fotelju.

Link to comment
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Sinoć baš opleli po vlasti Ivanović i oni njegovi muškarci, Kesić je malo dete ...

 

Bili i ciklotronci sa šokatnim snimkom na kojem kordon policije brani miroljubivim građanima da priđu Muzeju savremene umetnosti?!

 

Pa to ni Tadić nije radio!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...