Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Niste je/ih gledal/videlii u "Na lepom plavom Dunavu"?

Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment
  • 2 weeks later...

Je l' ovo što su poslali malu Milicu na avion znači da je neće više biti u seriji?Sad sam prvi put gledao, osmeh se na tren pojavio u Batinim scenama traženja posla i nekim momentima dalje u vezi tog diploma plota. Ostalo baš bleh, uništili su seriju.

Link to comment

Žali bože para, vremena, glumaca, režisera, snimatelja, montažera ... 30 sekundi Modern Family je sadržajnije nego čitava epizoda OV.

Link to comment
  • 1 month later...
http://youtu.be/nYpVFDZ8VIgajde koncept i forma, kao politicko-satiricni talk show, ali skidanje ovoliko detalja stjuarta i kolbera stvarno nema nikakvog smisla. :blink:p.s. the daily show pise 16 scenarista.
Napisah vec na drugoj temi, bas je kopija.Mislim vise Stjuart nego Colbert, ali bas i u gestikulaciji.Ja bih vise voleo da je Maher u pitanju ali jbga.Dobro to ce da se drnda ali mislim da ne moze to da potraje ovde ipak treba mozak bar malo da se ukljuci.
Link to comment

Sto se humoroa tice bolje od Ivanovica ali i dalje miljama daleko od Drzavnog Posla. Priznajem da su mi reakciju uspela da izazovu samo dva fazona i to pred kraj (solja i najmladji gost)sve u svemu preslab za kikboks prejak za rokenrol.

Link to comment

ma ima tu prostora u tekstu, tema u srbiji ne fali, ali me zbunjuje zasto misle da ce biti smesnije ako iskopiraju tudju scenografiju, gestikulaciju voditelja, cak i detalje sa soljom, pisanjem po papiru. (od kolbera je pozajmljen segment sa recnikom).neka se opuste malo. evo ga stjuart pre par nedelja u egiptu, kod voditelja emisije koja je njihova verzija daily show-a:http://youtu.be/h63GT0b4Lcc

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...