Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

Od ponedeljka malo menjaju semu:

 

18:00 Vesti (navodno treba da promene i naziv u Prvi dnevnik)

18:20 Exkluziv

18:40 Exploziv

 

Od jeseni i u nocnom terminu dolazi i nova emisija nalik Explozivu.

Link to comment

Dakle, jesenja šema svih komercijalnih televizija biće u znaku izreke: Udri brigu na veselje ... B92 će se utopiti u Bulevar, a Prva u Ekskluziv i Grandove emisije ...

 

Naravno, ne zaboravimo ni Pink i zabavno-humorističku emisiju "Teška reč", uz jedno pitanje koje se nameće: Da li će premijer gostovati svake nedelje u ovoj emisiji, ili samo jednom mesečno, kao do sada?

Link to comment

A zanimljivo je da je nakon propasti Nove Constantin izgleda obnovio saradnju sa Prvom, jer ponovo počinje Radna akcija u poplavljenim područjima.

Radna akcija nije njihova bila.
Link to comment

Oterasmo i Konstantina iz Srbije :frust: :frust: :frust: jedini je radio dobre emisije na nasem poderuciju pored adrenalina.

Zna li se koje je sve emisije adrenalin preuzeo od Konstantina.

Link to comment

Pa izmedju dva zla biram manje, a ako bas zelite da znate od tzv domace produkcije gledam samo Kesica, Galilea i ponekad kad uhvatim Vesti na b92 i to je to. Od emisija na Prvoj sam voleo ponekad da bacim pogled na Paklenu kuhinju i to je to....

Koliko sam cuo Radna akcija sada ide u poplavljena podrucija....

 

@Haralampije mislim da su neki Nemci :fantom:

Edited by DrIlic
Link to comment

Constantin bi trebalo da su Nemci vlasnici, ali sam negde čuo kada je bio sad za Novu da su imali muljevine neke, tako da ne znam. Zar se nije Adrenalin stopio sa MBK, pa su posle X Factor-a pukli? Sad mi ništa nije jasno, ako može neko da pojasni malo bi bih zahvalan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...