Jump to content
IGNORED

iznajmljivanje stana


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

20 minutes ago, mraki said:

I ja bih voleo videti taj plan sa 3 spavaće u 66 kvadrata.

To pod uslovom da su pregradni zidovi ozidani.

 

 

nisu tri spavace sobe nego tri sobe ukupno...vec smo pricali ovde,i meni je logicno da se u sobnost racunaju spavace sobe a dnevna da se podrazumeva ali to nije slucaj

Link to comment
10 minutes ago, ivy said:

 

 

nisu tri spavace sobe nego tri sobe ukupno...vec smo pricali ovde,i meni je logicno da se u sobnost racunaju spavace sobe a dnevna da se podrazumeva ali to nije slucaj

Da, tako se racuna kod nas. Spavace+dnevna 

Link to comment
39 minutes ago, morgana said:

ti botovski komentari razbijaju, mada su vrh i oni slobodnotrzisni jer sta cemo, to je trziste

 

Mada gde bi realno inace mogli da vidimo ovakav mini esej sa elementima pogresne udaje razbastinjenja i prevazilazenja kompleksa. Udario me je u srce po bar dva parametra :violina:

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
52 minutes ago, ivy said:

 

 

nisu tri spavace sobe nego tri sobe ukupno...vec smo pricali ovde,i meni je logicno da se u sobnost racunaju spavace sobe a dnevna da se podrazumeva ali to nije slucaj

 

Da je odvojena kuhinja bio bi cetvorosoban, prilicno je tacan opis, na stranu ostale budalastine.

 

image.png.c13524894545d69dd389d17d7b5f1a15.png

Link to comment

Dao mi covek ideju, taman da se preselim kod staramajke na mesec-dva dok mi neko renovira stan i onda ga sutnem ko poslednje govno.

 

Jel moguce da ce neko da padne na ovu glupost?

Link to comment

nece ali lijepo ilustruje duh vremena.

 

indikativni su i masovni napadi na ndb zbog prijedloga zakona o ogranicenju cijene stanarine, koji je doduse los, ali makar ubacuje temu u javni diskurs. naravno, kriticari ne nude alternativu, u stvari ni ne priznaju problem per se, vise ga sagledavaju onako apstraktno, sa stanovista vjecnosti, pa u vjecnosti da budu gotovi i korektivi, recimo 10000 stanova izgradjenih, prethodno izglasanih, projektovanih, gradjenih i dodijeljenih. do vjecnosti ko prezivi neka konkurise, a u medjuvremenu siroki im parkovi i stanicne klupe.

Edited by morgana
  • +1 8
Link to comment
2 hours ago, morgana said:

nece ali lijepo ilustruje duh vremena.

 

indikativni su i masovni napadi na ndb zbog prijedloga zakona o ogranicenju cijene stanarine, koji je doduse los, ali makar ubacuje temu u javni diskurs. naravno, kriticari ne nude alternativu, u stvari ni ne priznaju problem per se, vise ga sagledavaju onako apstraktno, sa stanovista vjecnosti, pa u vjecnosti da budu gotovi i korektivi, recimo 10000 stanova izgradjenih, prethodno izglasanih, projektovanih, gradjenih i dodijeljenih. do vjecnosti ko prezivi neka konkurise, a u medjuvremenu siroki im parkovi i stanicne klupe.

problem je shto je oblast mogla/morala biti uredjena u stabilnom stanju sistema, a ne u ovakvom ekscesu, kad srbima iskachu $$$ pred ochima, a neko da ih sprechi da se obogate pod trzihnim uslovima bez da mrdnu guzice. to je kapitalizam i trzishte kako ga mi zamishljamo, to je trebalo da bude 1990, pa 2000, pa nikako brate. sada ce svaki pokushaj uredjivanja sistema biti dozivljen kao nasilje i naravno da niko ko ima zaradu u izgledu nece tako...  oni koji nemaju gde da zive, ko im je kriv.

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, gospa buba said:

problem je shto je oblast mogla/morala biti uredjena u stabilnom stanju sistema, a ne u ovakvom ekscesu, kad srbima iskachu $$$ pred ochima, a neko da ih sprechi da se obogate pod trzihnim uslovima bez da mrdnu guzice. to je kapitalizam i trzishte kako ga mi zamishljamo, to je trebalo da bude 1990, pa 2000, pa nikako brate. sada ce svaki pokushaj uredjivanja sistema biti dozivljen kao nasilje i naravno da niko ko ima zaradu u izgledu nece tako...  oni koji nemaju gde da zive, ko im je kriv.

 

naravno da niko nece pristati da se odrekne od zarade koju sad vidi kao svoje osvojeno pravo, dok trziste jednog lijepog ali dalekog dana ne sroza cijenu. trziste. sve je ovo bilo lako predvidjeti jos u martu. sad nema rjesenja - ko je doselio i sklopio ugovor, ima pravo da ostane.

moji komplimenti sefu, nista neocekivano od njega, evo vulina je proglasio direktorom bia-e slucajno bas na dan kada je eu obznanila plan o ukidanju rominga za zapadni balkan, pomoc u okviru energetike i poljoprivrede i teznju za brzim pridruzivanjem.

socijalna politika srbije socijalizuje probleme umisljene daleke patrije.

 

naravno i da je situaciju trebalo urediti dok je stanje bilo stabilno, ali to sad nista ne pomaze onima koji su u akutnom problemu.

 

 

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

shta ce biti sa onima koji su u akutnom problemu? to su neki nashi ljudi, nisu stranci nisu izbeglice nisu migranti unsure.gif
pretpostavljam da ne postoji osoba/telo/objekat u republici koji treba da misli o tome? :unsure:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...