Jump to content
IGNORED

iznajmljivanje stana


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ja imam stanara vec 6tu godinu i nisam mu dirao cenu. Fini covek sto da ga stresiram. Meni ne pravi sustinsku razliku u zaradi, a njemu sigurno znaci.

 

Ukucani vrse pritisak, ali je veto majka

  • +1 7
  • Haha 1
Link to comment
54 minutes ago, Zli Gli said:

Jos jedan se otkrio, divno.

 

Ja cu da izdam ovaj nas stan i da od kirije placam neki drugi gde cu da zivim, samo da se osetim neko vreme kao stanodavac tajkun. 

Oženi se i preseli u tazbinu.

  • +1 3
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sve cesce vidjam na netu ovakve vesti :

 

Izdali strancima za velike pare, pa sad kukaju: "Neće da plaćaju, ruiniraju stanove..."

 

Izgleda pokusavaju da ublaze ovaj haos sa nekretninama i cenom iznajmljivanja, ovako zastrasivanjem

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
58 minutes ago, Sandradjer said:

Sve cesce vidjam na netu ovakve vesti :

 

Izdali strancima za velike pare, pa sad kukaju: "Neće da plaćaju, ruiniraju stanove..."

 

Izgleda pokusavaju da ublaze ovaj haos sa nekretninama i cenom iznajmljivanja, ovako zastrasivanjem

Misliš da neko odozgore, sa pozicije kakvegod moći sedi, gleda zabrinuto situaciju sa kirijama i misli se "Kako da pomognem našem čoveku, ubogom podstanaru? Aha, evo sad ću da pozovem urednika novina i šapnem da piše kako su Rusi loši stanari"?

 

Mnogo je to koraka za bilo kog odozgo, a da ga se pitanje ne tiče lično. Već ovaj prvi korak je u stvarnosti nemoguć.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...