Jump to content
IGNORED

iznajmljivanje stana


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

15 minutes ago, morgana said:

slucajno bas na dan kada je eu obznanila plan o ukidanju rominga za zapadni balkan, pomoc u okviru energetike i poljoprivrede i teznju za brzim pridruzivanjem.

 

:isuse:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mel said:

 

Jeste dno dna i nista nije drugacije ni za druge nacine trazenja prostitutki. Elem dno dna a korisnike prostitucije bih zatvarala po defoltu.

@Mel mislim da prostitucija, prodaja usluga/tela za pare, i seksualno iznudjivanje imaju slicnosti, ali nisu ista stvar.

 

Ako neka zena iz zlog materijalnog stanja pristane na ucenu da bi imala gde da zivi, da dobije/ostane na poslu itd. to je iznuda. Neko zloupotrebljava svoju poziciju moci, bilo da je sef, direktor, stanodavac.

 

sto se tice korisnika prostitucije, ja bih motivisao da idu u kupleraje. Mislim da je to dobro za drustvo u celini. Ljudi su opusteniji, zadovoljili su svoje nagone/potrebe. Nisu zavlacili neku mucenicu, lagali i muvali, samo da je odvedu u krevet, udare recku i odbace je. 

Nekoliko drugarica je imalo takva iskustva, i uvek su imale traumu nakon toga. 

 

Izvinjavam se za off-topic.

  • +1 2
Link to comment

Ne verujem da ces to udaranje recke da resis otvorenom prostitucijom. Nemaju svi frajeri para za to a nekima je verovatno i uzitak da osvoje zenu. To se resava time da budes iskren ali nazalost nisu svi sa dobrim namerama.

 

On topic: sta je sledece, prodajem bubreg za garsonjeru?

 

 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, x500 said:

@Mel mislim da prostitucija, prodaja usluga/tela za pare, i seksualno iznudjivanje imaju slicnosti, ali nisu ista stvar.

 

 

Seksualno iznudjivanje? Covek pita jel moze da plati za usluge kroz kombo stana i kesa, kako se to tacno razlikuje od klasicnije forme gde zenu pitaju da plate samo kesom?

Link to comment
9 minutes ago, x500 said:

Ako neka zena iz zlog materijalnog stanja pristane na ucenu da bi imala gde da zivi, da dobije/ostane na poslu itd. to je iznuda. Neko zloupotrebljava svoju poziciju moci, bilo da je sef, direktor, stanodavac.

 

 

 

Dok kad zena zlog materijalnog stanja pristane na ucenu da bi imala sta da jede taj dan (i gde da zivi) to je klasicna prostitucija i to je sve ok i idite u kupleraj.

Link to comment
13 minutes ago, Mel said:

 

Dok kad zena zlog materijalnog stanja pristane na ucenu da bi imala sta da jede taj dan (i gde da zivi) to je klasicna prostitucija i to je sve ok i idite u kupleraj.

@Mel nema razloga za takav nacin komunikacije. 

 

Ponovicu jos jednom, ucena tj pristajanje na ucenu ima puno slicnosti sa prostitucijom. Meni je zao svakoga ko mora da pravi "pakt sa djavolom" da bi imao gde da zivi, da radi itd, ili da mu to bude nacin da radi.

 

/end of off-topic

Link to comment
Just now, x500 said:

@Mel nema razloga za takav nacin komunikacije. 

 

Ponovicu jos jednom, ucena tj pristajanje na ucenu ima puno slicnosti sa prostitucijom. Meni je zao svakoga ko mora da pravi "pakt sa djavolom" da bi imao gde da zivi, da radi itd, ili da mu to bude nacin da radi.

 

/end of off-topic

 

Bolje onda da ne pisem sta sve mislim o ovome gore. I u kuplerajima su zene koje su makar nekad bile ziva bica, sa traumama iz pakla.

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

To je simpaticno..ali tim zakonom bi moralo mnogo toga da se resi, a ne samo ogranicavanje cene zakupa. A mi smo poznati po tome da probleme resavamo kako treba, a ne demagoski, jer to resenje super zvuci sirokim narodnim masama.

Link to comment

neizvodivo.

 

rešenje bimoglo da bude da se milijarda predviđena za stadion preusmeri na izgradnju studentskih domova. pa makar se zadržao procenat predviđen za "ugrađivanje".

koliko studenata na budžetu, toliko kreveta.

  • +1 2
Link to comment

Na stranu što je neizvodivo, zbog toga što i inače niko ne prijavljuje podstanare, ovo je i loša populistička mjera. Ima toliko drugih načina da se popravi položaj ugroženih kategorija stanovništva, ali izgleda da se kod nas sve uvijek svede na one najbanalnije. Nije ovo prvi put da NDMBGD predlaže nešto što nije baš promišljeno, bila je tu i priča o ukidanju subvencije za privatne vrtiće.

Studenti na budžetu treba da dobijaju stipendije od države koje bi vraćali po zaposlenju. I tu a i u drugim stvarima bi bar mogli da se ugledamo na neka riješenja koja zapravo funkcionišu, umjesto da izmišljamo neke lokalne specifičnosti.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...