Jump to content
IGNORED

iznajmljivanje stana


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

mi u Novom sadu izdajemo nov,prazan stan od 47m2 za 200e pa je stanar kupio frizider,sporet i ves masinu za koje smo se dogovorili da  nam ostavi pa mu odbijamo 50e do isplate tog racuna za belu tehniku sto ce biti za nekoliko meseci,onda ponovo 200e..ne padaju mi na pamet Rusi..sadasnji stanar je fino dete(25) kome poznajemo roditelje..uopste necu da razmisljam..a i za Ruse bi trebali da opremimo stan sto mi se takodje ne radi..

iovako imamo tih 150-200e sto ranije nismo imali a ne razmisljamo..bitniji mi je moj dusevni mir od nekoliko desetina eura..

 

u stvari uopste ni nemam pojma kakvo je stanje sa Rusima u Novom Sadu?..mozda ni nisu neko pitanje,nemam pojma..

 

  • +1 2
Link to comment

znam dvoje koji imaju stalne stanare godinama po cenam koje su 50% danas aktuelnih. i ne razmišljaju o promeni. pri tom regularno zamenjuju o svom trošku neispravne aparate. ili popravljaju ako je moguće. znam za bojler, frižider, veš mašinu odgušivanja kanalizacije, zamenu osigurača. zadovoljni svi. nije uvek nephodna pogača preko hleba.

Link to comment

ka sam ranije imao buba ruse. 

sećam se kako mi se lice uvek razvlačilo u frtalj-osmeh grimasu kada bih noću palio svetlo u kujni ne bi li pio vode. taj slepstik momenat kad sve oskoče u zrak sa prljavih sudova i onda se rastrče i sudaraju na putu do svojih rupa. prajsles. 

  • Haha 6
Link to comment
11 hours ago, Zli Gli said:

Jbt svi imate neke stanove za izdavanje, mnogo vise tajkuna na forumu nego sto sam mislio

 

 

jbga sad smo u godinama kada je nazalost ispalo i po neko nasledstvo...

 

doduse mi smo imali srece pa je nama ispala vrhunska cena i ostali uslovi inace ga,do nasledstva, nikad ne bi imali...

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

Ne daj se, Gli, druže proleterski. Ima nas sirotilje i ovde, dovoljno da dignemo revoluciju. 

 

a spisak se na ovoj temi pravi sam od sebe!

 

  • +1 6
Link to comment

Napadaj objasnio, nema se sta dodati.

 

Inace, keva ima lokal u centru Mitrovice, frizerka u penziji koja jos radi pomalo a cale ima kucerinu i ne znam da li je kupio ovaj lokal gde sad drzi firmu ili je u zakupu dugo, nismo dobri zadnjih 20ak godina. Mada im svakako zelim da pozive jos dugo pa se necu ovajditi a i to ne smatram svojim jer nisam licno stekao. Imam solidan bajs od 500 evra i nesto mala para, sirotinja raja. 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...