Jump to content
IGNORED

Avatar


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 716
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    123

  • Indy

    47

  • Ajant23

    46

  • yolo

    36

Top Posters In This Topic

Realno, nije bas da je 3orge pretio warnovima i banovima svojim neistomisljenicima. Ostra rasprava sa niskim startovima (myself included), nista vise.

Link to comment
there will be blood. public enemies. curious case of bred pitt. eto onako iz glave. ili mislis da to nisu holivudski filmovi?a sta je b prica? pa ne znam na primer ovaj rani kameron:http://www.imdb.com/title/tt0082910/nacelno ono sto je ranije bio sadrzaj rezervisan za drugi deo nekog double featura (cudoviste koje iskace iz grudnog kosa! dzinovska ajkula!) je od spilberga i kompanije postalo nesto sto nosi bioskopski program, ima velike budzete i siroko se distribuira...
PTA i DF svakako nisu 'klasicni holivudski reditelji' mada se oko toga mozemo raspravljati. oni su prakticno rodjeni na Sundance festivalu.
Link to comment
mda.. moderator ne bi trebalo da bude neodmeren i pristrasan..... Ulis je bijo gospodin djentlmen za njega
haha, nepristrasan u raspravi o filmovima, da li ti ja licim na hipi-dzentlmena sa palestinskim salom?
Link to comment
Realno, nije bas da je 3orge pretio warnovima i banovima svojim neistomisljenicima. Ostra rasprava sa niskim startovima (myself included), nista vise.
ma dobro water under the bridge. ipak je ovo forum. meni je jedino zao sto su hippie i gazza ispali kolateralna steta bghostovog ranta kontra mene. eto meni zbog toga bedak. no odo u krpe. lepo je moj bivsi sef govorio: ne otvaraj mail (a ja dodajem i forum) pre spavanja.
Link to comment
haha, nepristrasan u raspravi o filmovima, da li ti ja licim na hipi-dzentlmena sa palestinskim salom?
pa ni Ulis mi ne lici na hipi djentlmena sa salom, aaal ipak je 1 nivo za tebe
Link to comment
PTA i DF svakako nisu 'klasicni holivudski reditelji' mada se oko toga mozemo raspravljati. oni su prakticno rodjeni na Sundance festivalu.
e jebiga. a ja sada tebe pitam: sta je klasican holivudski reditelj?da li ti je klint istvud dovoljno holivud na primer? pri tome koliko ja znam blood je producirao scott rudin. a on jeste holivud.no ko sto rekoh odo u krpe a mozemo se sutra cerati jos. Edited by kim_philby
Link to comment
pa ni Ulis mi ne lici na hipi djentlmena sa salom, aaal ipak je 1 nivo za tebe
ja sam Ulisa i pozvao ovde da bude moderator, bio je kratko i otisao svojom voljom.jel ima jos nesto nejasno?
Link to comment

postoji gotovo nepisano holivudsko pravilo (kod velikih reditelja) da se kliseima u prici naglaseno pribegava onda kada se tezi subverziji, kada se kroz umnozavanje stereotipa prakticno otvara prostor da se u pozadini radi nesto sto nije tako ocigledno u narativnom planu. nisam siguran da alien 2 nije u prici jos veci klise od avatara a ono ultimativni feministicki film sa snagom o kojoj udruzene filmske radnice lezbejke skandinavije sa isukanim plasticnim dildoima mogu da sanjaju.

Link to comment

...i dildoi i buttplugovi  svecano se vracaju na scenu, a cak ni Bucka nema  :lol: ae laku noc, idem da citam jednu mamojebnu knjigu, The Terror od Simmonsa. Ponovo je naucio da pise, posle duzeg izbivanja.

Link to comment
postoji gotovo nepisano holivudsko pravilo (kod velikih reditelja) da se kliseima u prici naglaseno pribegava onda kada se tezi subverziji, kada se kroz umnozavanje stereotipa prakticno otvara prostor da se u pozadini radi nesto sto nije tako ocigledno u narativnom planu. nisam siguran da alien 2 nije u prici jos veci klise od avatara a ono ultimativni feministicki film sa snagom o kojoj udruzene filmske radnice lezbejke skandinavije sa isukanim plasticnim dildoima mogu da sanjaju.
Get away from her, you bitch!
Edited by kim_philby
Link to comment
Jbt, sta ste napravili, a samo sam hteo da izvucem ban (za sebe) i da usput napusim Kima koji me odavno nervira. Al ajde, ako me ostave u zivotu do sutra, detaljnije cu napisati zasto mislim da kenjate kvake. Dakle, ovako: Hurt Locker (nisam gledao) snimljen za 11 miliona dolara predstavlja A produkciju, a Avatar od 300 je B. Tako je bilo i sa Basturdsima (p.i), al aj da njih i provucemo u tu medju-kategoriju. Pustite sad Hurta Lockera, dajte primer akcionog A filma. Drugo, kaubojstina je takodje lep trik. Da li je Independance Day kaubojac? Ne vidim sto ne bi bio, revolverasi napadaju ranc, dobri momci im jebu kevu. B film? Svakako. Planetarna romansa, ima vanzemaljaca (na neki nacin je I.D. izvrnuti Flush Gordon (p.i) eksploatejshn u najboljem izdanju). Stao mi mozak, kako se zove onaj Bayov film sa Benom Aflekom? Ekploatejshn na kvadrat, direktno proizilazi iz filmova katastrofe, koje je sedamdesetih producirao upravo spomenuti Roger Corman. Svaki film sa puskom/seksi glumicom (aha, pinku) na taj nacin moze da se pretvori u B film. Al nemojte mi film od 300 miliona tako prodavati.
aman: B prica u A pakovanju. to je definicija novog holivuda koji je kao sto ti je i ajant rekao ponikao u kormanovoj fabrici filmova. nemas akcionog a filma zato sto je to zanr koji je izmislio mctirnan sa die hardom. on je zatim retroaktivno putujuci kroz vreme stvorio akcioni zanr. i beyov film se zove armagedeon. u sta se ovaj topik polako pretvara.ti mene ne nerviras a i ne znam te. na cemu sam i zahvalan.edit: ID ima samo lateralne veze sa podzanrom planetarne romanse i to preko rata svetova.edit2: ti mene karas zbog te rasprave o kusti? ne mogu da verujem. covece odrasti. ako si vec kusta-hejter nemoj se barem koristiti sitnim podmetanjima. taj covek je ljudima dao mnogo razloga za stvarnu mrznju. Edited by kim_philby
Link to comment

kakva B priča?B melodrama? nikad čuo.nije čovek stao na stranu onih bića (kako beše?) jer ga brine njihov opstanak. zaljubio se. ostalo je manje bitno.koliko god da košta, priča je A.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...