Jump to content
IGNORED

Velika Britanija


sheridan

Recommended Posts

ah, dakle zato nije u nedavnoj velikoj rasprodaji mogao da se kupi let za beograd!mogli su malo da porazmisle zasto im je let nerentabilan i stave ga u neko normalnije vreme - let u 8.30 ujutro adekvatan je samo ljudima iz Londona, svako ko zivi na sat ili vise od londona vozom morao bi dan ranije da dodje u prestonicu i ili cima prijatelje da ga smeste, ili plati hotel, sto je neprakticno.

Link to comment
  • 2 weeks later...
ah, dakle zato nije u nedavnoj velikoj rasprodaji mogao da se kupi let za beograd!mogli su malo da porazmisle zasto im je let nerentabilan i stave ga u neko normalnije vreme - let u 8.30 ujutro adekvatan je samo ljudima iz Londona, svako ko zivi na sat ili vise od londona vozom morao bi dan ranije da dodje u prestonicu i ili cima prijatelje da ga smeste, ili plati hotel, sto je neprakticno.
Provincija radi, London se gradi. angry.gif
Link to comment

Moze da putuje nocu autobusom, kao sto sam ja radio iz Manca, pa direktno na LHR, mada je zesce cimanje. Meni to, osim sto ima logicno objasnjenje da je low cost konkurencija wizz aira prejaka, bad omen pred iducegodisnje razmatranje ukidanja viza.Ne znam doduse koliko se lako destinacije vracaju na mapu...

Edited by M16
Link to comment
ja tek sad ovo vidim. moroni neviđeni. i šta sad, ko neće jatom, treba da se cima na luton/od lutona? i to u neljudsko vreme u sred noći. i kad je poslednji green line? jad pretpostavljam i dalje leti?
Link to comment

Jaha, JAT ide na Hitrou kao i obično, a Wizz sleće na Luton. Luton i nije toliko grozno daleko od Londona, treba sat - satipetnajs busem (linija Greenline 757) ali barem busevi kreću svakih 15 minuta.Ono što nije dobro je Wizzovo vreme sletanja u London - valjda oko 23:30 ako se ne kasni. Ali bus ide celu noć.

Link to comment

bulja. u zlo doba noći, pa onda do grada, pa treba da navataš txi u to doba do odredišta. mada znam ludake koji su u stanju da tako u sred noći pešače do bejkera da bi stigli na dalju stanicu grin lajna, od one koja staje pred kućom. i šta, dok dođeš i smestiš se - 3 sata. ako ideš poslovno, sutradan su sastanci od ranog jutra. dakle, bulja. baška što treba da čekam ceo dan sledeći da zabodem u omiljeni pab, a to mi je deo obaveznog rituala prvi dan. <_< sem toga, na lutonu nema nešto frišopova. :Dne znam kako, al nekako si mi upravo ti kriv što nema više bieja. <_<

Link to comment

Pa nista onda, lepo Luftika/Swiss/Austrian preko nekog od njihovih aerodroma [gde pauza moze da bude i 35-45 minuta], i moze da se stigne na Heathrow u pristojno vreme...Za nas iz provincije, neki od njih lete i za B'ham, Mancester i razne druge UK aerodrome...

Link to comment

ja otkako sam u skotskoj letim air france/klm kombinacijama, preko pariza ili amsterdama. vise volim klm, jer je onaj terminal 2b (ili bese 2c?) s koga se ceka let za beograd grozomoran. ima samo jedan restoran u kome je usluga spora a hrana grozomorna. idealna kombinacija u stvari je da odem klmom a vratim se air franceom, posto onda cekam let za skotsku na terminalu 2e, gde ima besplatan internet i utikaci u ogromnom restoranu sa sasvim pristojnom (mada preskupom) klopom. a to moze posto su oni sada u savezu :)

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Pa nista onda, lepo Luftika/Swiss/Austrian preko nekog od njihovih aerodroma [gde pauza moze da bude i 35-45 minuta], i moze da se stigne na Heathrow u pristojno vreme...Za nas iz provincije, neki od njih lete i za B'ham, Mancester i razne druge UK aerodrome...
Od 17DEC Swiss dodaje i drugi dnevni let za Beograd. Polazak iz Ciriha u 0715, sletanje u 0900, povratak u 0940, sletanje u Cirih u 1135.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...